Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha a pasitok megkérne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha a pasitok megkérne arra, hogy felcsatolhatós műpénisszel dugjátok meg megdugnátok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Engem ez nagyon nem vonz, szóval nem.
2019. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze, ha neki ezzel örömet szerzek. Semmi jónak nem vagyok az elrontója :)
2019. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen ha ez a vágya szívesen. 😊
2019. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasimat nem hiszem, de pl ha valakivel szexkapcsolatban lennék, és ő kérné, akkor igen.
2019. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen még ebben semmi rossz nincs

Illetve csináltam már ilyet

2019. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ő is megteszi azt amire én vágyom.
2019. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Gyakran csinálok ilyet a pasimnak. Nekem regóta van egész gyűjteményem dildókból felcsatolósokból vibrikből. Mikor a pasimmal összejöttem és megmutattam neki a gyüjteményem elamúlt. Én javasoltam a dolgot, hogy mit szólna ha én csatolnám fel es megdugnám vele. Nem volt biztos benne hogy akarja. Finoman bántam vele és élvezte. Azóta szinte rendszeres és már elég hatalmasakat is használunk neki is.
2019. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Nyilvánvalóan kielégíteném a partnerem vágyait.

Arról nem is beszélve, hogy te is rá fogsz jönni, Isteni érzés feldugni valamit mélyen az anális járatába.

Biztos te is játszottál olyat, hogy mögé lopakodtál és felnyúltál a végbélnyílásába. A felcsatolható műpénisz sokkal nagyobb élvezetet nyújt.

2019. júl. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Persze! Csináljuk a férjemmel. (Mással nem, igy ne írjatok privit.)
2019. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!