Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már felejtős, vagy adjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már felejtős, vagy adjak még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Volt egy szexkapcsolatom,majd a partnerem dobott engem.

Én elkezdtem ismerkedni,jól érezni magam fiúkkal,lányokkal erre jó hónap után felbukkant az ex szexpartner.

A szex jó volt vele,de azért mégiscsak kidobott egyszer,hogy már nem akar többet találkozni velem.

Ti adnátok neki egy újabb esélyt?


2019. máj. 25. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a töltött káposzta jó újra melegítve
2019. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért dobott ki? Miváltozott azóta? Miért jött vissza?
2019. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom,már nem akarta folytatni.

Szerintem mert elkezdtem másokkal ismerkedni,és nem keseregtem miatta.

Vagy ki tudja.

2019. máj. 25. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem jött neki össze azzal akivel szamitasa volt es visszatér egy körre . Bar ne lenne igazam, de az emberek már csak ilyenek
2019. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs más lyuk neki ezért jár hozzád. Szánalmas
2019. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha adsz neki esélyt az csak azért legyen, ha a szexből csak azt veszed el ami neked jó. 100%, hogy újra ki fog dobni ezért fogd fel úgy az egészet mint búcsú menet és add ki az útját a francba.
2019. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztom a többiek véleményét, a szexpartner az szexpartner, ez nem igazán az érzelmekről szól, előfordul, hogy időközben lett valakije, ami miatt nem akarta folytatni. Visszajött, neked jól is esne, akkor örülj.
2019. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos h nem adnék neki még egy esélyt. Nyilván csak azért keresi újból a társaságod mert most nincs m@sik nője, ha egyszer kidobott akkor mit vársz még tőle?


L

2019. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki, nem érdemel meg
2020. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!