Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakit izgatna egy vezetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit izgatna egy vezetett maszti meditacioval egybekotve?

Figyelt kérdés
vannak ugye a vezetett meditaciok es angolul mar talaltam orgazmus meditaciot is, azonban azt lehet, h sokan nem ertik. most beugrott, hogy esetleg magyarul is tok jo lenne egy vezetett maszti, amolyan lazito meditaciokent. tehat mondjuk ahol egy mely ferfihang (vagy ferfiaknak szant verzioban noi hang) segitsegevel lehetne eloszor teljesen ellazulni, aztan egy fantaziat elkepzelni. kozben a hang folyamatosan meselne es mindig szolna, ha most lassabban, vagy gyorsabban csinald, esetleg ujjazd magad. igaz, h interaktivkent jobb lenne, mert akkor orgazmus utani levezetest is lehetne csinalni es a fantaziat is szemelyre lehetne szabni, de nem tudnek mindenkinek kulon csinalni. csomoszor meditalok es ott is sokszor kell egy adott fantaziat elkepzelni, meditacio kozben pedig sokkal jobban lehet erre koncentralni. lehet, h sok nonek megoldodnanak az orgazmus problemai, ha kozben a mesitacio hatasara kitudna mindent zarni a fejebol es csak a fantaziara figyelne es hagyna, h a ferfihang vezesse ot.
2019. máj. 25. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
2019. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
esetleg akit erdekel az irhatna egy fantaziat privatban, szivesen vennek otleteket!:D
2019. máj. 25. 22:03
 3/3 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, h ferfi vagyok, igy en elsosorban noknek csinalnek es emiatt noktol is szeretnek fantaziakat (ha van akit erdekel), mert ok tudjak mi izgato nekik. :D
2019. máj. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!