Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom hogy biszexual...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy biszexualis vagyok-e vagy szimplan hetero?

Figyelt kérdés

Fiu baratom van, de a lanyoknak az arcat meg szoktam nezni az utcan, tobb nem..

19L


2019. máj. 27. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Attól hogy megnézel egy lányt nem leszel biszex


De ha szexuálisan felizgat egy lány tudnál vele csókolózni testéhez simulni egymást kölcsönösen kinyalni akkor biszex vagy

25N/Bi

2019. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szexelnél-e lányokkal?
2019. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek lannyal lefekudni, nem vonz az sem hogy puncihoz erjek hozza, nem talalom szepnek. Csak az arcomat szeretem nezni az utcan, ha vki peldaul szépen ki van sminkelve
2019. máj. 27. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan hogy csak férfiakkal tecskelsz. Leginkább onnan. Nem, sajnos sminkleséstől még nem leszel biszex. Kicsit több kellene hozzá. Esetleg dunduollózás ilyesmi. Maximum divatbicekc lehetsz, mint a Kinzi skálások.
2019. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!