Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sose élveztem el sz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sose élveztem el sz. Pástól, hosszan tartó, erős inger kellene hozzá, amit nem igazán bírják a csajok. Ez gáz 33 évesen?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,pedig az erősebb ingert ad mint a dugás.
2019. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért lenne gáz? Mindenkinek megvan a maga "élvezete", a tied nem az orál. Ez van. Van helyette más, gondolom. Csak ugyebár a köznép szereti a dolgokat a "natúr-orál-anál" szentháromságra redukálni.
2019. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is sokáig voltam így. Aztán volt egy exem, aki sokáig, kitartóan csinálta és rávezettem, hogyan. Az egész testem belezsibbadt végül és majdnem eszméletem vesztettem, akkorát élveztem. Nem sikerült sokszor elélveznem így, csak vele sikerült, de akkor rájöttem, hogy lehetséges. Kitartás kérdése. :)
2019. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Hát a fene tudja, nekem a "tompa kések érintése" maradt meg és nem jött be.

2019. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült még soha szopástól 😀 32/F
2019. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én el tudok, de jóval később, mint aktus során.

Nálunk az vált be a legjobban, hogy 69-ezünk a legvégén és akkor megyek el. 69-ezés közben eszméletlen "hálásan" tud szopni a barátnőm, ha még ilyenkor a gátizmomra is ráfeszítek, hatalmas orgazmusom szokott lenni:)))

29F

2019. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz,szerintem egyáltalán nem.

Egy kitartó pár kell hozzá, aki annyira szeret, hogy addig csinálja amíg boldoggá nem tesz.


A párommal a kapcsolatunk elején hasonló problémánk volt. Előttem csak egy komolyabb kapcsolata volt és csak a lányok szájától sose élvezett el. Mindig magához kellett nyúlnia. Hosszú időbe telt, de megtanultam, hogy mit szeret. Amikor először elment a számtól sose felejtem el, több mint fél óra kellett. Már fájtak az ajkaim és többször abba akarta hagyni, mert kellemetlen volt már neki, de boldoggá akartam tenni. Aztán egyre rövidebb idő is elég volt, most már max 10pre van szükségem :)


Beszéljetek róla és gyakoroljátok :)

2019. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
sajnos engem még szopni se akar
2019. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nehezen megyek el sz.opástól, de el tudok, viszont így is a normál szexet preferálom, hüvelybe élvezéssel. Nyalni szeretem a partnereimet, de ha ők szopnak, akkor általában csak felizgulok, de nem tudok élvezni, illetve van olyan is, hogy elmúlik a merevedésem. Aktus közben soha nincs ilyen problémám. A szopás csak egyszerűen más érzés.


Persze volt már olyan alkalmi partnerem, akinél vissza kellett fognom magam, hogy nehogy a szájába menjek el, annyira jól csinálta.

2019. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!