Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Hölgyek! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Nektek bejönne egy 50 év körüli férfi? Ha igen, akkor milyen szempontból választanátok inkább mint egy fiatalabbat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 05:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Legyen tele a pénztárcája.
2019. máj. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bár van vőlegényem, és nem vágyom másra, de ha nem lenne, akkor sem tudnék úgy nézni egy 50-es pasira. Apám 53... Még egy 30-35 beleférne, ha fiatalos, de több nem igazán.
2019. máj. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem jönne be, tul oreg lenne hozzam
2019. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Szeretem a nálam jóval idősebb férfiakat de az 50 az már kicsit sok lenne, de láttam már olyan férfit akiről nem tudta volna senki sem megmondani h 50 éves olyan jól tartotta magát.


Azért választanám mert tapasztaltabb, nem szűk látókörű,udvarias stb.. Semmi köze ahhoz h van e pénze vagy kocsija. Az nem érdekel mert nekem is megvan mindenem.


22L

2019. máj. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tartja magát fiatalos sármos akkor igen
2019. máj. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

Látod kérdező le kell szharni a nőket magasról ahogy én teszem 42 évesen én fiatalabb vagyok tőled, de volt ez alatt annyi időm hogy kiismerjem a nőket, az igazi énjüket.

És részemről a szex sem egy akkora nagy durranás hogy teperjek egy pitcsáért sem.

Vannak tőlük jobb elfoglaltságok.

2019. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem túl idős. Apám lehetnél.
2019. máj. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha fiatalos, es nem szűz, tapasztalatlan.
2019. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló!

Amit írtál a tapasztalatlanság kivételével,a többi rendben van.

2019. máj. 29. 09:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Max szexre választanám, de csak akkor ha fiatalos, tudja mit kell csinálni az ágyban stb. Amúgy meg nem hiszem hogy párkapcsolatot létesítenék vele, egyszerűen teljesen más az a korosztály mint amelyikben én vagyok.
2019. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!