Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha egy férfi sokat nézi a saját nemiszervét és tetszik neki? Biszex hajlam?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne biszex hajlam ? Ha le akarod szopni vagy csókol hatni akarod akkor az már kicsit az, de ez a saját tested semmi nincs benne ha nézed és tetszik. En is szoktam nézni a testem és azt érezni mennyire jól néz ki, szerintem mindenki csinál ilyet.18l
2019. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát engem nem érdekel a farkam.
2019. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ön szexualitásnak hívják.
2019. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Akinek farka van, és meg is érinti, az meleg! Egy igazi férfi sosem fog f..szt!
2019. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"En is szoktam nézni a testem és azt érezni mennyire jól néz ki, szerintem mindenki csinál ilyet.18l"

Jó de te nő vagy. A női mellek és a női nemi szerv pedig a férfiak és a nők szerint is gyönyörű.

2019. jún. 1. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a saját farok nézegetése, sőt még az is, ha valaki le akarja sz0pni magát. Az, hogy saját magával megtenné, még nem jelenti azt, hogy más férfival is megtenné.
2020. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!