Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként milyen érzés hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként milyen érzés hogy akkor szexeltek amikor csak akartok?

Figyelt kérdés

A férfiak ugyanis akkor szexelhetnek amikor tudnak. Szóval nekik ugye ehhez női jóváhagyás kell.


Furcsa egyébként hogy ezt a lehetőségüket a nők mennyire nem használják ki.



2019. jún. 3. 11:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Ne általánosíts .

Pl én hiába akarok most.

Párom dolgozik.

Megcsalni meg nem fogom mert én most akarok dugni

2019. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Jó érzés. :)
2019. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Na, egy újabb incel..
2019. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Women are property ***** válasza:
92%
Férfiként is akkor szexelsz, amikor akarsz. Eleve Magyarországon nagyon olcsó a szex, másrészt ingyen is találsz nőt, aki lefekszik veled, ha egy picit is próbálkozol.
2019. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Itt a jó idő, inkább mennél csinálj valamit mint, hogy hülyeségeken gondolkodsz! Dugni lehet télen is!
2019. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező már a párkapcsolaton belüli szexre gondol.
2019. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

# 6


Hát igazából nem pont a párkapcsolaton belüli szexre, hanem arra hogy bárhol van egy nő, és ha már csak minimálisan jól néz ki, 100% hogy ha maga körül 10 pasit megkérdezne hogy szexelünk e akkor 8 biztos nem mondana nemet. Ez fordítva teljes képtelenség, vagy mondjuk 100-ból 1 nő mondana igent.

2019. jún. 3. 11:19
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Ugye tudod hogy mi nők sem úgy szexelünk, hogy márpedig én most szexelek, mondjuk a Jóska gyerekkel. Ugyan úgy a Jóska gyerek akarása is kell. Ja hogy mi is azzal szexelünk aki bele egyezik? Hát az kit érdekel. Hiába akarok én szexelni valakivel ha annak nem kellek. :D nevetséges igaz? Pedig így van. Mondjuk én attól szexelek. Csak mondjuk a saját szintemen érdeklődök. Ajánlom neked is. 🙄
2019. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Ez hülyeség...

Én már régóta akarok mégsem kellek senkinek...

2019. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

# 8


Bennem ez a kérdés akkor vetődött fel amikor gimiben jártunk bulizni. Rengeteg csinos lány, jóképű srác volt de 90 %-uk egyedül ment haza! Azt láttam hogy a srácok ismerkednének, a csajok meg az instagrammal, a sminkkel, ruhával, meg minden egyébbel vannak elfoglalva, a srácokat meg elhajtják mint a legyeket! XD


Szóval ott volt és van mindig ezernyi pillanat, lehetőség hogy összejöjjenek emberek, akár intim módon is de az insta, a messenger vagy bármi más mindig érdekesebb mint ami éppen itt és most van és történik.

2019. jún. 3. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!