Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit léptek, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit léptek, ha azt érzitek, hogy elsö szex alkalmával nem remekeltetek a csajnál és emiatt a csaj huvösebben viselkedik, lerázóbb?

Figyelt kérdés

Véget vettek a kapcsolatnak , ha látjátok , hogy a csaj nem kap a második találkán ? Vagy tovább próbálkoztok?

Mitöl függ , hogy feladjátok , vagy nem?



2019. jún. 3. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Másképp fogalmazva te is és a csaj kefélni akar (ezért feküdt le veled az első randin), de rájött, hogy béna vagy az ágyban és ezért már nem akar veled találkozni.


Nagyon nem tekernék nála, nyilván van még pár ágyra járó ismerőse.

2019. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mehet a búsba
2019. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemhogy én mit tennek hiszen a nő nem is adott második esélyt !!

Pont elcsesztem és ennyi már ment is máshoz !

2019. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Lazán kezelném,ugyanannyi időnk volt a szerelemre és ő volt a béna.Amúgy is megvolt egyszer a csaj,a többi meg kit érdekel?
2019. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az ilyen riibancokkal nem kell foglakozni, amúgy ha hosszú távra akarsz csajt nem szabad vele túl hamar lefeküdni előbb kell hogy érzelmileg vonzodjon hozzád, aztán már lehetsz bénább is az ágyban nem fog ott hagyni
2019. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lapát...
2019. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
45%

Második randi után a csaj nálam aludt haza menni már nem tudod volna , meg nem is akart . Tudtam szex lesz a végén , de én hosszú távra tervezek bármennyire akartam volna szexelni vele emiatt elutasítottam (nekem is kell egy kis kötödés/ jobban megismerjem).

Azóta nem beszél velem , de le van szar legalább korán kiderült neki csak ennyi kellett volna majd lesz más :D

F/22

2019. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én semmit nem lépnék mert nem sülök fel soha 🤷🏼‍♂️

Ha szex van mindig kemény mint a beton 👍

2019. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!