Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora dildot érdemes használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora dildot érdemes használni anál előtt? 19/L

Figyelt kérdés
Buli előtt gondolom amikor még otthon vagyok. 19/L

2019. jún. 5. 23:47
 1/7 anonim válasza:
mert buliban análozni akarsz?
2019. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akit össze szedsz buliban, analoznal egyet vele?
2019. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Ilyet sem halottam még! Buli előtt masztizol egyet?

Milyen buli ez? Átlagos házibuli, céges buli vagy valami swinger parti?

Ha rendszeresen masztizol análisan, akkor nem okoz problémát pasival sem. Régi női jó tanács, amit még fiatalon halottam: nem érdemes nagy mérettűhöz szoktatni magad önkielégítésnél, mert kevésbé élvezed majd az igazi dákókat. Ez popsinál is igaz! Ha túl nagyot használsz, kevésbé fogod élvezni a partered átlagos méretét. Nem sok férfi rohangál 25-30 centis és nagyon vastag pénisszel, mint amilyen műszerszámokat a szex shopokban árusítanak!

35N

2019. jún. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma már a nők análozni járnak a buliba, sokat változott a világ!! :)
2019. jún. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor már miért nem pluggal a popsidban mész bulizni?
2019. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hedonist ***** válasza:
Én a pumpás plugot ajánlom ha fel akarod készíteni. Majd tegyél be egy kisebb plugot és akár abban is mehetsz bulizni. A záróizmokat ellazítja.
2019. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az análpluggal kimenni bulizni az jó ötlet, kellemes jó érzés lesz.

Vannak olyan plugok is amiben belül egy kicsi golyó van és ahogy mész lépsz az gyengéden masszíroz belülről. Érdemes kipróbálnod!


Majd írd meg a véleményed.

2019. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!