Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom minden alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden alkalommal ki akar nyalni, miért nem érti meg hogy néha nem akarom?

Figyelt kérdés
Jól csinálja meg nekem akar nagyobb élvezetet/örömöt tudom. De néha csak arra vágyok hogy jól megdugjon csúnyán mondva használjon mint egy k**vát. Ezt már elmondtam neki is de azért minden alkalommal bepróbál férkőzni a lábam közé...

2019. jún. 6. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Most mi mit csináljunk vele?

Ha ez kell akkor gyere hozzám, megduglak én mint egy mocsok kis perverz útszéli k****át, ha ezt szeretnéd.

2019. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg mit is tehetnénk az érdekedbe?
2019. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Keress egy férfit az majd megadja neked amire vágysz 👍 F
2019. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki van inkább szüksége erre, hogy elég kemény legyen.
2019. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, nálam sem szex a szex, ha nem nyalhatok.
2019. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam sem.
2019. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menne tövig amire háromszor rá tudnál markolni?
2019. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz mindenféle szentimentális amatőrökkel! Én sose nyalnálak ki, hanem szopás után elküldenélek sörért, az útra adnék egy nagy büdöss pofont is, hogy legyen min gondolkodnod és ne a láda sör súlya miatt tépelődj.
2019. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!