Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Várandós vagyok, és a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várandós vagyok, és a pasim alig akar velem szexelni, mivel nem lehet durván, úgy ahogy ő szereti, így nem olyan jó neki, hogy óvatoskodia kell. Én meg tüzesebb vagyok mint valaha, napi szintem masztizok. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Keress egy barátnőt, ő nem lesz durva és segít:)

Persze feltéve ha nem valami domina típusút fogsz ki.

2019. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

A pasid egy idióta te még neki szülsz gyereket

Gratulálok

2019. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Elég bunkó a párod .Mi ilyenkor áttértünk a csak orál szexre .
2019. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Keress meg bátran ;)
2019. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondta hogy kié a gyerek csak hogy van egy pasija aki nem akarja megdugni.:D
2019. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom ez mennyire általános de egy terhes nőt nemigen kívánok meg, akkor se ha csinos.

Ilyenkor tüzesebbek vagytok vagy csak te?

2019. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező itt darázsfészekbe nyúltál. Most lesheted az üzeneteidet, mert támadni fognak a szexéhes bunkók.
2019. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben beszélnék vele, mert nem jó ha egy kapcsolatban elmarad az intimitás. Csináljátok óvatosan, lezárásképp pedig durván orálisan vagy kézzel. Remélhetőleg neki is jobb veled szexelni, mint a markával így kompromisszumkész lesz.
2019. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden vágyam egyszer egy terhes csajt kényeztetni... hmmm.. elképzelem, ahogy nyögdicsél a kényeztetéstől és a végén akkorát élvez, hogy a hangjától elélvezek :)
2019. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Más férfi kell
2019. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!