Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi tanárnak tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tanárnak tetszik egy lány tanuló, szerintetek érettségi közeledtével/végén megpróbál közeledni hozzá, vagy nem tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem mer
2019. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Mivel tanárgyerek voltam, ezért ismertem olyan sztorikat, amiket én bár nem terjesztettem el, de tudtam róluk és a diákok nem. Szinte biztos vagyok benne, hogy átlagosan minden iskolában van ilyen legalább 1. A mienkben 1-ről tudtak, egy másikról nem gondolták volna sose (ezek mind ilyen sztorik, hogy épp megszületett a gyerekük, és már mentek is egy 20-30 évvel fiatalabb diákjukkal kavarni, valamint szalagtűzőn egy tanárnőt lesmároltak...


Tehát a válasz a kérdésre, a színfalak mögött tök gyakori az ilyen, az nem biztos hogy a diákok "megtapasztalják" mert nem feltétlen derül ki ha jól titkolják, és egyáltalán nem kell az érettségiről beszélni, bőven előtte is nyugodtan feltételezhetjük ezeket.


Ehhez egyébként magyarázatként szolgál az, hogy a tanárok egy része (egy része, tehát nem mind, de ez is benne van) valamilyen kompenzáció miatt lett tanár. Nem volt eleget fiatal, nem tudta megvalósítani az iskolai éveiben önmagát, félt a kiégéstől, ezért lépett a tanári pályára mert a diákok között ezt újra akarja kezdeni. Ezek tipikusan ilyen "menő" arcok, olyan tanárok, akik nagyon sokat tesznek azért, hogy népszerűek és "fiatalosak" legyenek, a diákok rajongjanak értük, és így megpróbálnak elcsábítani egy-két naiv lányt is, de mivel családos emberek, ezeket nem gyakran veszik ténylegesen komolyan. De olyan példa is van, pl nálunk akkor váltotta le a feleségét az illető, és költözött el. Sajnos vannak olyan rossz történetek is, amelyek kikerültek a sajtóba is, mivel a magyar tanár faszi az "intellektusával" vagy fél tucat lányt tett így tönkre, hogy erőszakos is volt szexuálisan, azoknak egy része szűz volt, mégis mindenfélét megtettek neki, mert azt hitték hogy ez éppen életük igazi szerelmes története, aztán nagyon csúnyán hoppon maradtak.


Azt már halkan jegyzem meg, hogy amúgy ezen a fórumon is ólálkodnak ilyen alakok, és sajnos itt sem ritka hogy az apa korú komplexusos emberek a tinikre utaznak, és nem úgy tűnik mintha általában lenne ezekben a fiatalokban kellő odafigyelés és tudatosság...

2019. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!