Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vékony egy fiú akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vékony egy fiú akkor tényleg nem tud vonzó lenni szexuálisan?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt mondja meg én is így tapasztalatom. Vékony testalkatom van, de sportolok. Nem vonzom a lányokat, sosem volt barátnőm, rám sem néznek a lányok.

Mit tegyek hogy legyen esélyem barátnőt szerezni?


2019. jún. 12. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, semennyire ez saját tapasztalat 26/F
2019. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nagyon csontváz vagy, és mellette még sportolni se sportolsz semmit akkor az bizony nagyon nagyon kevés lánynak jöhet be ha valakinek bejön egyáltalán, de ha sportolsz, plusz a normál szintet elered azért, vagy legalább közel vagy hozzá nagyon akkor egyáltalán nem gond szerintem...nekem az jön be kb

16l

2019. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se jöttek be soha a vékony pasik, pedig én is vékony vagyok egészen addig még meg nem ismertem a szexpartnerem. Ő hozzá magas is(195cm) és vékony, de kicsit izmos és kockás a hasa. Küldhetsz amúgy képet és megmondom jo e
2019. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!