Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha vékony egy fiú akkor tényleg nem tud vonzó lenni szexuálisan?

Mindenki ezt mondja meg én is így tapasztalatom. Vékony testalkatom van, de sportolok. Nem vonzom a lányokat, sosem volt barátnőm, rám sem néznek a lányok.

Mit tegyek hogy legyen esélyem barátnőt szerezni?

jún. 12. 22:37  Privát üzenet  

A válaszok
Nem, semennyire ez saját tapasztalat 26/F

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 22:50 Privát üzenet

Ha nagyon nagyon csontváz vagy, és mellette még sportolni se sportolsz semmit akkor az bizony nagyon nagyon kevés lánynak jöhet be ha valakinek bejön egyáltalán, de ha sportolsz, plusz a normál szintet elered azért, vagy legalább közel vagy hozzá nagyon akkor egyáltalán nem gond szerintem...nekem az jön be kb

16l

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 13. 06:17 Privát üzenet
Nekem se jöttek be soha a vékony pasik, pedig én is vékony vagyok egészen addig még meg nem ismertem a szexpartnerem. Ő hozzá magas is(195cm) és vékony, de kicsit izmos és kockás a hasa. Küldhetsz amúgy képet és megmondom jo e

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 13. 10:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakit be indit még szexuálisan a vastagabb női vádli szép vékony bokával és combbal?
Egy vékony testalkatú férfi tényleg nem tud vonzó lenni szexuálisan?
Nektek férfiak melyik alkat vonzóbb szexuálisan magas teltebb nö, kis cicikkel vagy alacsonyabb vekony no kis cicikkel?
Csajok! Nektek tízes skálán mennyire lenne szexuálisan vonzó egy fiatal, vékony, jóképű pasi de vékony bajusszal és kecskeszakállal?
Srácok! Nektek bejön szexuálisan Zara Larson?
Szexuálisan vonzónak találod az ilyen vékony testalkatú, fehér bőrű, tej szőke nőket?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!