Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért büdös a pasimnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büdös a pasimnak?

Figyelt kérdés
Mióta megismertem, van egy sajátos szaga a péniszének, de egyre rosszabb. Volt urológusnál, aki annyit mondott neki, hogy igyon sok vizet. Nem múlik el, néha még a nadrágon át is érződik. Mi lehet ez? Én voltam nőgyógyásznál azóta kétszer is, gondolom ha valami baci lenne, az bennem is lett volna.
2019. jún. 13. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vmi gombabetegség..
2019. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak van egyedi, természetből fakadó szaga. Ha valakinek ez büdös, azzal nem tud nagyon mit csinálni, szívás.
2019. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő is érzi, azt mondja, régebben nem volt ilyen.
2019. jún. 13. 00:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondolom van fitymája. Nem lehet, hogy az alatt büdösödik? Ez az egyik oka, hogy szeretem, ha valaki metélt.
2019. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, zuhanyzás után is érezni, és nagyon odafigyel a higiéniára.
2019. jún. 13. 00:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Valami gombás fertőzés lesz. Kenegesse. Szélsőséges étrend változás is okozhatja vagy allergia (utóbbi elég valószínűtlen)
2019. jún. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs mas megoldas, akkor itt vagyok. Nem budos, sima faroklatu (bar en azt se erzem), nagy, vastag, formas, szep szinekkel. :)


(na johet a sok lepontozas, nyomjatok a piros kezet mint a geppuskat:D)

2019. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7, felkeltetted az érdeklődésem, mindig egy ilyen férfira vágytam! Azt hiszem, ezzel a probléma meg is oldódott, köszönöm mindenkinek!
2019. jún. 13. 01:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

:D imádom, mikor ilyen laza valaki, és nem hisztizik, szimplán beoltja a h@lyéket. pacsi ;)

25N

2019. jún. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Én csak alternatívát kínáltam. Gondolom fontos neki hogy jó farkú pasival szexeljen, különben nem írta volna ezt ki. Ez egy égető probléma, főleg hosszútávon. Hogy lesz így meg a normális intimitás?
2019. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!