Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi mindenki azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki azt, hogy szőröspunci-nyaláskor a fogak között marad a szőrszál? Veletek volt már ilyen, vagy ez csak tévhit?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 09:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Ha szőrös faroknál előfordul ilyen(sajnos igen🤢), akkor gondolom a puncinál is. Szerintem manapság alap lenne borotválni, gyantázni vagy legalább trimmelni, akár férfi vagy, akár nő. Vagy ha már szőrösen hagyod, legalább kérdezd meg a partnert, hogy nem zavarja-e.
2019. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%

Osztom #1 véleményét.


N/40+

2019. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

En is osztom az egyes véleményet.

Pedig mar 46 vagyok, de ettől meg a retró nem divat, sem a csubakka módi.


A szőr igenis hulluk, nő vagy ferfi az illető tök mind1

2019. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Az első nyalásomnál a lány igazi dzsungelt prezentált. Az egész nyalás alatt és után a szőröket szedegettem a számból, nyeltem is le belőle. Nem tévhit
2019. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszi, hanem tudja. A hajad szerint természetes módon nem hullik? De, aztán új hajszál jön a helyébe, ugyan így van más testszőrzet is.
2019. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Az eddigi kommentelök valószínűleg még sose voltak nővel. Nyaláskor eleve nem használod a fogad akkor hogy menne közé szőrszál🤔
2019. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Volt már de egy idő után ha ilyet láttam hazaküldtem azzal hogy jöjjön vissza csupaszon
2019. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

#6, én nem, de te se!...


N

2019. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk az asszonynak szőrös a puncija, és kivétel nélkül minden nyaláskor szedni kell a szőrszálakat a számból. Nem sok, csak 1-2, de akkor is zavaró.

Még a farkamra is rátapadnak ezek a szőrszálak, és ott is lesz pár, ahol egyébként nincs (én általában rövidre vágom, az asszony nem akarja magának).

2019. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogak között, de rátapad az ember nyelvére, szájára, és zavaró :).
2019. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!