Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondanátok szex társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok szex társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Olyanokat ahol kimondottan szexpartner keresnek, tinder, Badoo rosszlányok kilőve. Találtam párat de kamu szaguak.

2019. jún. 16. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne egy olyan ahol ha el ragozzák mennyire jó lennék utána mernének is találkozni


28f

2019. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne. Esetleg love.hu-n (randivonal) probalkozhatsz, bar attol fugg milyen korosztalyt keresel, mert itt inkabb a 40-60 eveseke a hangsuly, de persze vannak fiatalok is.
2019. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Egyszerű srác ***** válasza:
Próbáld ki az eropolist, egyébként az ilyen oldalak túlnyomó része lehúzás szerintem.
2019. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csomó oldal fake gyanús profilokkal van tele amit eddig néztem, smst az oldalon keresztül lehetne írni, se teloszam se semmi megadva.
2019. jún. 16. 08:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A love.hu mennyire változott, utoljára 2010-ben jártam ott akkor nagyon sokan pénzt kunyeráltak meg telefon feltöltést..
2019. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg pénzed van, akkor Elittárs
2019. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szexrandi.hu, kupak.hu
2019. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

rosszlányok.hu

piroslampa.net

startapró.hu


Pl de van több is

2019. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!