Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak/nők! Ha megtudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/nők! Ha megtudnátok az egyik férfi kollégátokról, hogy még nem nagyon volt kapcsolata, akkor hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Pl. volt neki egy, de az sem sokáig, és végül is alig szexelt még életében párszor.

Gázosnak találnátok? Máshogy kezelnétek onnantól kezdve?



2019. jún. 16. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez függ a társaságtól. Hány évesek. Én pl nem nézném le de sokmindenki másképpen viszonyulna hozzá. Ha vannak nagyhasú sörös semmirekellő élettelen tönkrement házasságúak akkor nyilván megpróbálnának felvágni magukkal akkor is ha egy félig már rom embert cincálhatnak szét.
2019. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az en dolgom igy nem foglalkoznak vele kulonosebben
2019. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ezek az ovodás kérdések

Vajon mit szólnak szerinted?

2019. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem a szextől lesz valaki jó ember szóval a viselkedése alapján kezelném én is őt. ha szemét én is az elnnék vele ha rendes akkor meg rendes vagyok mele akár egy casanova akár egy még szűz férfi.
2019. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezzel csak olyanok foglalkoznak, akik bizonyos iq alatt vannak, velük pedig neked nem érdemes foglalkozni.
2019. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit se szólnak, ő dolga
2019. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 16. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, a magánélete, szóval ennyi. Ugyanúgy foglalkoznék vele, mint addig. Miért lenne gáz? Talán a 4 válás, 5 gyerekkel gázosabb dolog?
2019. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zol56 ***** válasza:

Kollégám.

Semmi közöm hozzá.

2021. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azonnal leszopnám.
2021. szept. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!