Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megharagudott volna 69-ezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott volna 69-ezés közben a lány?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tegnap elkezdtük csinálni a 69-et, de most úgy hogy ő volt alul, én meg felül, feküdtem rajta, csak véletlenül olyat tettem ami nem állt szándékomban. Hirtelen hallottam egy zajt, mintha az ajtó csapódott volna, én meg direkt úgy csináltam hogy egyedül legyünk a házban szóval meglepett ki jött be, mivel az egész délután a miénk lett volna. Én meglepődtem, majd felhajoltam, ez nem volt jó ötlet, mert így gyakorlatilag belenyomtam a torkáig tövig az egészet, és elkezdett csapkodni, meg fuldokolni kicsit, gyorsan le is ugrottam róla, és látom, hogy könnyes a szeme. Szerintetek bunkó dolog volt?Nem volt szándékos....
2019. jún. 17. 21:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Te álkadék, te!
2019. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
álkadék??Az mit jelent?
2019. jún. 18. 20:51
 13/21 anonim ***** válasza:
Álladék. :)
2019. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
az mit jelent pontosan?Azt hogy király vagyok? :)
2019. jún. 18. 22:50
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem, csak paraszt..
2019. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy barom. :)
2019. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
de miért mondjátok ezt, nem direkt volt, mondjuk hazudnék ha azt mondanám nem volt jó érzés hogy elnyelte teljesen a farkamat, csak persze nem így kellett volna.
2019. jún. 19. 20:23
 18/21 anonim ***** válasza:

Szóval nemcsak hogy belemozdultál de tövig is toltad?....


Az durva. Az necces h véletlen volt. A sírva térden kúszás talán segít.


Vagy küldess neki virágot futárral aki elénekli neki hogy: Kérlek bocsáss meg nekem hogy tövig nyomtam a torkodba a fszom trallala... :D

2019. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hát véletlenül így mozdultam na.
2019. jún. 19. 21:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Én nem értem mire jó a hazugság. Ne hazudgálj már itt össze vissza , mert gáz vagy. Minden szavad egy kamu, hazugság, fejezd már be! Engedd ezt el, felejts el , nem kell ez ide..jó? Köszi!
2019. jún. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!