Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Társkereső oldalakon a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon a lányok miért csak szexet akarnak és komoly kapcsolatot soha?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint ez pont fordítva van! F.
2019. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Voltam társkeresőn és komoly kapcsolatot szeretnék, de letöröltem magam. Nem véletlen.
2019. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a kérdést gondold át és fuss neki még egyszer.
2019. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is úgy látom hogy a lányok csak szexet akarnak kapcsolatot nem.

Es én kapcsolatot szeretnék, de max szexelni akarnak velem, de én barátnőt akarok.

22f

2019. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el a sok nyafogós szűz társaitoknak melyik ez a varázslatos társkereső ahol a lányok szexet akarnak?!

Hátha drasztikusan csökkenne a sok nyafogós kérdés.

2019. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy ilyen is van.
2019. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez melyik társkereső?
2019. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lol te hol élsz?


Bármikor mentem, aki lány kb az én kategóriámban volt kinézetre, intelligenciára, az azonnal kapcsolatot akart.


Általában az olyanok akartak azonnal szexelni, akik hát nem voltak annyira attraktívak hozzám képest (és ezzel nem azt mondom, hogy jól nézek ki. csak azt, hogy hozzám képest kevésbé. Nyilván a nagyon ronda embernél a kicsit ronda már mondható "szebbnek")

2019. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás lehet és nem is igaz
2019. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ez általánosítás lehet és nem is igaz"


Ha nem egyéneket, hanem nagy csoportokat veszünk, mi a gond a minták megvitatásával?



Amúgy meg lehet olyan oldalra mentél, ahol van egy csomó kamu profil, akik megpróbálnak Catfishelni (csajnak kiadni magukat, csávóktól képeket vagy más erotikus tartalmat kiszedni).


Hallottam már olyanról is, hogy valakiből kicsalták a meztelen képeit, aztán pedig zsarolgatták vele.

2019. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!