Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Szerintetek az normális, hogy állandóan kívánom a páromat?

Figyelt kérdés
A nap bármely szakában , mindig nagyon kívánom a páromat , akit már úgy érzem nagyon zavar ez és sokszor már szándékosan húz bő ruhákat , vagy ami nekem nem tetszik rajta ! Mindig mondja , hogy most már elege van abból , hogy állandóan csak szexelnék vele ! Szerintetek mit csináljak , mi lenne a megoldás , egyáltalán normális dolog -e ez ami engem illet ?
2019. jún. 23. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyforma a szexuális igényeltek, vagy szakitasz vele amiatt ha akkora probléma szamodra vagy megprobaltok kompromisszumot kötni
2019. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen normális most még, de ez majd idővel változni fog ha továbbra is így viselkedik a párod.


L

2019. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Boszorkány_ ***** válasza:
Normális hogy kívánod, de az már engem is idegesítene ha a palim folyton csak dugni akarna!
2019. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos olyant már halottam , hogy nők hagytak el , vagy csalták meg a pasijukat , amiért nem tudták őket kellően kielégíteni szexuális téren ! Ám olyant még nem igen , hogy a férfit nem tudta kielégíteni a hölgy , bár bizonyára ilyen is létezik , talán nem olyan gyakran ! Viszont nem értem , ha pl : a páromnak nincsen olyan betegsége ami meg gátolja a szexben , vagy nem fáradt , akkor csak annyi lehet , hogy nincsen kedve hozzá , vagy nem kíván engem annyira , mint én őt ?!
2019. jún. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!