Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor análisan maszturbálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor análisan maszturbálok egy picit véres lesz a segglyukam. Ez lehet baj?

Figyelt kérdés
Ez okozhat valami bajt? Mert nem érzek semmi fájdalmat, de abbahagyni meg nem akarom emiatt az anális maszturbációt, túl jó ahhoz.

2019. jún. 26. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

F/L?

Biztos nem normális. Használsz elég síkosítót? Nekem anális szex közben sem vérzett soha, pedig elég nagy van páromnak. Szépen lassan kell tágítani, vegyél 3 méretű anál plugot, azzal kezd, sok sok síkosítóval.

2019. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális, valamit rosszul csinálsz
2019. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

??? Hetero csoportba mit jelent az anális maszturbáció?

De úgy egyébként is???


A másik, ha valakibe felmerül a kérdés, hogy a véres végbél gond-e vagy sem , ott nem igazán tudom, hogy lehet-e bármit mondani...

2019. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Alapszintű biológia: ha valahol vért látsz az rossz jel...
2019. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos lehet baj.Akár végbél rák is kialakulhat.
2019. jún. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Light-hearted753 válasza:

Ha mondjuk aranyered van, akkor lehet, hogy az összegyűlt vér, ami a bejárat után egy kis "zacskóban" gyűlik össze, kifakad. Ez a kis zacskó, erek sokassága, ami gyakori székrekedéstől, erőlködéstől egybenyílik és itt megakad némi vér. Ez a kis zacskó kakiláskor és ha erősen nyúlsz oda kiszakadhat. Nem biztos, hogy ez a bajod, de ha minden kakilás végén véres lesz a széklet felülete, akkor sanszos.


Bárhogy is, én nem vagyok orvos. Menj el egy proktológushoz és semmi pánik, nem fogja megemlíteni a masztidat, ha te nem teszed, csak segít, hogy egészséges lehess újra.

2019. jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, simán elkaphatsz valami fertőzést.
2019. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Szívesen seggbe raknálak
2019. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

aranyér gyanús.

viszketni szokott?

2019. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szokott.
2019. jún. 27. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!