Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aggodnom kene ilyen vaginafing...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggodnom kene ilyen vaginafingtol?

Figyelt kérdés
Mostanaban sokat vaginafingok szex kozben. Baj ha szaga van? Massal elofordul egy szex alatt 3nal tobbszor? Velem ritkan fordul elo h ilyen keves legyen. A baratom nem szol semmit de szerintem zavarja engem meg plane.

#szex #vagina #vaginafing
2019. jún. 26. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Vaginafing? :D


Ez szex közben keletkezik, mert levegő jut a puncidba. Nálam is előszokott fordulni, de nem mindig. De ha szaga is van akkor menj orvoshoz.


L

2019. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A "vaginafing"(😂) színtelen, szagtalan, levegő !! Ha büdi, akkor ott valami más gond van, vagy nem lehet hogy egy emelettel lejjebbről jön??😂😂
2019. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Punci puki akkor szokott lenni ha levegő pumpálódig a vaginába

De a sima levegőnek nem lehet szaga ..

Ha a hüvelyes büdös és annak a szagát érzed ahogy a bepumpalodott levegő távozik pukkanó hanggal keress fel egy nőgyógyászt mert fertőzésed is lehet

2019. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mosakszol rendesen?
2019. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Gyerekek vagytok még, ha a punciból távozó levegő miatt aggódsz, a barátodat meg zavarja, ha ilyet hall!
2019. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak büdös lyukból fúj büdös szél
2019. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 nem teljesen ertem
2019. jún. 26. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen normális hogy igy jon ki a levegő, nekem is szokott, de az ha szaga van az nem igazan jelent jot.
2019. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!