Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez és mit tegyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez és mit tegyek, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Sosem volt még orgazmusom sem maszturbálás közben, sem a barátommal. Olyan viszont mindegyik esetben előfordult párszor, hogy kezdett nagyon jó érzés lenni csiklóizgatás közben, remegtek a lábaim, gyorsan vettem a levegőt stb., de a katarzis elmaradt, és utána meg már nem is volt kellemes az izgatás. Mi lehet ennek az oka? Miért nem tudok eljutni az orgazmusig? Miért szakad meg a jó érzés? (Vibrátort is próbáltam, azzal is csak addig az érzésig jutottam). Kérlek segítsetek, nagyon szeretném átélni.

(Privátra nem válaszolok).

Köszönöm!

22/L



2019. jún. 26. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a palid hogy myaljon játszon a nyelvével
2019. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
pedig szívesen írtam volna ott, ez azért nem egy önmagában publikus téma alapvetően..
2019. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik, hogy lelki oka lehet. Szerintem afelé keresgéld a megoldást.
2019. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Orális szexnél sem sikerült még.

Egy anonim oldalon szerintem minden publikus téma, hiszen nem ismerjük egymás valódi kilétét.

Valószínű, hogy lelki oka van, de nem tudom, hogy azon mi segítene (voltam már pszichológusnál).

2019. jún. 26. 13:50
 5/18 anonim ***** válasza:

Magadon kísérletezgess először. Próbáld közben tudatosan figyelni, mit érzel, mi történik amikor félbeszakad. Próbálj gyakorolni minél többet, közben nézz olyan dolgokat, amik izgatnak, beindítanak; esetleg egy pohár bor, hogy ellazulj, ilyesmi.

Ne görcsölj rá, de próbáld tudatosan figyelni magad közben, hátha lesz egy pont, ami kiindulás lehet.

2019. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a kettest! Még hogy nem publikus..... Csak írni akar, ez meg egy ürügy.
2019. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Bence_ ***** válasza:
46%

Ezekre a kérdésekre kapásból mot válaszolsz?

Lehet orgazmusom?

Szabad szexelni?

2019. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem akkor megy, ha fantáziálok közben, ellazulok.
2019. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

13:56-os, köszönöm. Próbálkozni fogok.

Az ellazulás sajnos nem mindig megy. De ha mégis, akkor sincs orgazmus.

2019. jún. 26. 14:26
 10/18 A kérdező kommentje:

Bence_: Lehet orgazmusom, kivéve ha azon nők közé tartozom, akiknek sosem sikerül.

Hát, a szabad szexelni kérdéssel kapcsolatban vannak bennem gátak..

2019. jún. 26. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!