Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha egy 19 éves fiú nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy 19 éves fiú nem látott még puncit élőben?

Figyelt kérdés

Sokan bántanak emiatt, bár nem tudom honnan tudják hogy szűz vagyok.

Nekem nincs szerencsém a lányoknál. Nyilván örülnék ha lenne barátnőm, de hát ez van. Majd csak lesz, remélem:)


2019. jún. 26. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, én sem láttam még farkat! De remélem, ha majd látsz puncit, nem fogsz undorodni tőle, mint egy 20 éves félhomo társad, aki itt szidja a salátapuncit.
2019. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma. 21 évesen láttam először egy lányét,ma már a feleségemnek hívom 😊 26F
2019. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 es.

Nekem a saláta punci tetszik a legjobban :)

De amúgy teljesen mindegy milyen... Szép mindegyik.

2019. jún. 26. 22:42
 4/5 Mihago válasza:
Hát, elég baj, engem is rohadtul zavart akkor, aztán találtam egy lányt, akiét kedvemre nézegethettem. Többet is.
2019. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még ha nem is sikerült megdugnom őket, két puncit akkor is láttam, egyiket nyaltam is, csak nem soká.

Sőt, már általános alsóban megmutatta egy lány a punciját, véletlenül pont neki lett fiatalon két gyereke is.

Valószínű rossz társaságba jársz, olyanba kell, ahol lányok is vannak, és lehetőleg körbemegy egy-egy a fiúk körén.


28F

2019. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!