Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít szüzesség elvételének?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít szüzesség elvételének?

Figyelt kérdés

Kúrom a nőt és beleélvezek (az óvszerbe). Nálam ez a hivatalos. Volt, hogy kúrtam, de nem állt fel rendesen, nem is mentem el, ezért abbahagytuk, és csak délelőtt folytattuk alvás után, ezért azt számítom, amikor ténylegesen elmentem, nappal volt, többet is láttam. Szerencsére ugyanazon a napon volt, mert éjfél után kezdtük az első menetet is, így nem kell azon paráznom, hogy a két nap között vacilláljak.

Előtte más nőkkel is voltam, de hiába voltunk meztelenek, nem sok minden történt, így azokat nem számítom bele. Ha külön lett volna orál, azt se.

Nálatok mi számít az elvételnek? Volt-e két külön élethelyzet, amikor gondolkodnotok kellett, hogy melyik számolható el elsőnek?


2019. jún. 26. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor egy csaj puncijába dugod a péniszed, úgy hogy még nem járt benne farok.
2019. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a sajátjára gondolt...szerintem amikor először behatolsz...de lehet hogy ha nem kúrásnak hívod többször lesz benne részed.
2019. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"kúrás" komolyan? és volt csaj aki hagyta, hogy berakd, vagy csak itt jatszod a fejed.. 🙄👏
2019. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak itt hívom annak, nyilván, igazodva a színvonalhoz.
2019. jún. 27. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4

XD

2019. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!