Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor ti kezdeményezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor ti kezdeményezitek a szexet, az hogy szokott történni?

Figyelt kérdés
Csak simán mondjátok, hogy szexeljünk, vagy valami módon próbáljátok "elcsábítani" a párotokat: fogdossátok őt, vagy ti magatok pucérkodtok, esetleg önkielégítetek előtte ?
2019. jún. 27. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Volt olyan hogy rá kérdeztem, hogy van e kedve hozzá vagy bújtam simogattam ,random szoptam aztán vette a lapot
2019. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Amikor ágyban volt simán rámásztam, de ha főz pl, akkor odafurakodom elé a pulthoz és letolom a bugyim...
2019. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én simán szólok barátomnak h dugjon meg :D
2019. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ éppen milyet csinál. Általában ramaszok vagy megérem hogy masszirozza meg a lábam,hátam. Van amikor csak mondom neki hogy lenne e kedve hozza vagy csakugy leszopom
2019. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megfogom a farkat
2019. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van mikor csak beleülök az ölébe, és elkezdek mozogni rajta még ruhában. Van mikor behívom magamhoz a zuhanyzóba. Van mikor random felajánlom neki hogy leszopom. Olyan is van, hogy csak mondom neki hogy dugni akarok, meg hogy kívánom. Ha ruhában vagyok leveszem a bugyim, és hajolgatok előtte stb..
2019. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy csak random letérdelek elé, vagy az ölebe ülök, simigatom, csókolgatom. Vagy elkezdek bújni, vetkőzni, és csak veszi a lapot :) de van, hogy csak sokatmondóan ránézek és az ölebe ülök tekeregve:)
2020. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!