Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány azt állítja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt állítja nekem, hogy a pasijának átlagos méretű a pénisze, akkor valójában mire gondol?

Figyelt kérdés

Itt ismerkedtem meg egy kedves lánnyal és utána fb-on írtunk egymásnak, ahol írtam neki a súlyos pszichés gondjaimról (ő is írt a problémáiról) és említettem neki a gátlásosságomat/komplexusomat is (ami nagyrészt a méretemből adódik). Aztán kíváncsiságból megkérdeztem, hogy a pasijának mekkora méretű a farka, de természetesen nem írt egzakt számot, csak annyit mondott hogy "átlagos neki".

Lényegében a nők hogyan értelmezik az átlagos méretet? Nem tudom volt-e előtte kapcsolata (a személyiségéből adódóan egyáltalán nem egy pasifaló) és lehet nincs is rálátása más méretére. Egy csaj a 18 cm-t is tarthatja átlagosnak, ha neki élvezetes és kényelmes. De úgy en bloc a normális, átlagos, tanult szolid (és nem a ribis, Balaton Sound-on dorbézoló golddigger) nők általában hogyan vélekednek az átlagos méret tekintetében? Köszi a segítséget és a válaszokat.



2019. jún. 27. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha kedves és beszélget veled és pasija van akkor ne a pasija farkáról kérdezd...valami értelmesebbet találj ki
2019. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Válaszolnál légyszi a kérdésre ahelyett, hogy kitérő offolós választ írsz?
2019. jún. 27. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom neki az átlagos 14-16 között van. 17-re már nagyot mondana. De lehet tizenhatra is szóval lázan meglehet hogy 13-15
2019. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14-15 cm amire a csajok azt mondják, hogy átlagos.
2019. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Egyszerű srác ***** válasza:

Igaz nem nő vagyok, de bizton mondom neked, hogy ez a 'méretből' fakadó komplexus, szinte kivétel nélkül alaptalan.

Az a gond, hogy annyira elhülyítik az embereket már ezzel kapcsolatban, hogy az valami borzasztó.


De hogy a kérdéssel kapcsolatban is válaszoljak, ha az átlag érdekel akkor leírom; egy átlagos merev pénisz hossza 12-16 cm között van, vastagságra 3,5 - 4,5 cm között.

Viszont kedves kérdező, ha a tiéd esetleg nem esne bele ebbe a skálába, akkor sincsen semmi gond, mert ugyan úgy jó lesz mindenre, mint akármelyik másik.

Remélem tudtam segíteni. :)

2019. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Válaszoltam . Te offolod magad . Mi aszt érdekel más pasi farka? Vagy mivel vagy beljebb ha tudod ?
2019. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát elég béna csákó vagy ha ilyen dolgokat kérdezel a csajoktól. Miért nem a puncijáról kérdezted?

Jaa, Persze súlyos pszichés gondjaid vannak.

2019. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tanácsolnám, hogy FB-n ilyen dolgokat névvel/arccal vállalj egy olyan emberrel való beszélgetésben, akit nem is ismersz valójában.
2019. jún. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: Mivel egy haverom/ismerősöm/lánybarátom/potenciális partnerjelöltem sincs, aki előtt szégyellhetném (meg amúgy is lesz**om), így nem gond róla beszélnem. De ha mégis hátrányom származna belőle (pl.: munkahely/kolléga), akkor úgyis menne a személyiségi jogi per kőkeményen.
2019. jún. 28. 10:38
 10/10 mantis religiosa ***** válasza:
Nahát! Ilyen is lehet: rövid cerka miatt perelni? Ha ez igaz, nagyon le lesznek terhelve a bíróságok.
2021. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!