Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket izgatna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket izgatna ha egy kikötözött férfit szopásra kényszeríthetnétek? Vagy akár megdugatnátok egy másik férfival.

Figyelt kérdés
Engem ez nagyon vonz, meg persze hozzá női ruha, smink.
2019. jún. 28. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Egyre betegebbek az emberek...
2019. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen,domina vagyok. 42/N.
2019. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyen nem férfi!


[link]


A férfiak a homokban küzdenek!!

Nem ott kezdődik ahol te...

2019. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez nagyon nem izgatna. Inkább fordítva, h engem kötözzön ki a férfi, és sz*pásra kényszerítsen.


L

2019. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Vannak ilyen nők. Én férfi vagyok, de egyszer csatlakoztam egy párhoz ahol a csaj ilyen volt. Szó ugyan nem volt róla a tali előtt, csak hogy két faszt szeretne egyszerre. Meg is kapta amit akart, nem egy túl kényelmes póz, aki próbálta az tudja. Később aztán a fiú csak nézni akarta ahogy dugom a csaját, és meg is kellett kötözni. A dugás végén azt akarta a lány, hogy a pasija szájába élvezzek bele.
2019. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!