Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségemmel nem régen váltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel nem régen váltunk el. Nem voltam nővel fél éve. Ciki lenne elmenni egy prostihoz?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki lenne elmenni,ha rendesen védekeznék?Sajnos egyenlőre nincs párkapcsolat a láthatáron, lelkileg talán még nem állok készen, viszont mindig szexcentrikus voltam és eléggé hiányzik.Tudom sokan elítélik,én sem voltam soha,de már az őrület határán vagyok,ha meglátok egy nőt aki tetszik, egyből az jut eszembe.Ez nem normális,már megőrülök!Nem tudom mit tegyek,mert úgy gondolom,hogy az sem normális,hogy nem tudom kiélni a vágyaim.35 éves egészséges férfi,edzeni járok, alapvetően jó pasinak tartanak,de egyszerűen most nem jön össze semmi nő!Se alkalmi se semmi.
2019. júl. 3. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Inkább undorítónak mondanám. Én soha nem jönnék össze olyan férfival, aki prostizott.
2019. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Inkább undorítónak mondanám. Én soha nem jönnék össze olyan férfival, aki prostizott.


A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.

# 1/1 Időpont ma 20:24 Privát üzenet



Hát gondolod hogy elmondanám?Szerinted ki az a hülye,aki elmondja ha már párkapcsolatban van?:)))))

2019. júl. 3. 20:26
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha alapvetően jó pasi vagy, akkor miért nem mész el egy szórakozóhelyre és kész? Hiába mondod, hogy ugyse mondod el, ha nem éreznéd gáznak, nem is kérdeztél volna, lássuk be. Egy random egyéjszakás még mindig vállalhatóbb szerintem, nyár is van, buliidőszak is, annyira azért nem nehéz felszedni valakit adott helyen...
2019. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Nőként mondom, hogy szerintem egy igényes, lakásos (utcaihoz ne menj, ha nem akarsz valami nyavaját elkapni) prostival semmi baj sincs, egy szolgáltatást veszel meg nála.

Ezerszer inkább azt ítélném el, ha összeszednél vmi kis 16 évest és szédítenéd vagy házas nővel szexelnél.

2019. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Inkább próbáld ki a Tindert! Iszonyat gáz a prosti! :S Egyébként fél év még nem is olyan sok idő, ennyire ne legyél már ösztönlény!
2019. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 20:37


Nem mennék utcaihoz,az kizárt dolog!Csak is lakásra, igényesebb fajtához.Hat pont azt akartam írni,hogy az mennyivel jobb ha egy 17-18 éves csitrit szednék fel valami buli helyen?Az szerintem még gázabb dolog,főleg ha mást nem akarnék tőle,na ez a teljes kihasználás,na attól nem tudnék tükörbe nézni,lehet a prostitol sem,de nem tagadom ki vagyok éhezve ennyi és most nem lenne türelmem udvarolgatni egyenlőre.

2019. júl. 3. 20:44
 7/16 A kérdező kommentje:

ma 20:39


Tinderen már gondolkodtam én is.Nem vagyok ösztönleny, egyszerűen egészséges felnőtt férfi vagyok,akinek vannak igényei és nem szeretnék cölibátusba élni 35 évesen.

2019. júl. 3. 20:46
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 20:36


Persze hogy kicsit gáznak érzem,akkor nyilván nem tettem volna fel a kérdést,még azt sem várhatóan,hogy itt döntsetek helyettem,de tanácstalan vagyok,mert soha nem voltam prostinál.Azért gondoltam rá,hogy hátha egy kicsit segít átbilleni ezen a holtponton és egy kicsit nyugodtabb leszek igy talán a párkeresés is könnyebb lenne,mert kicsit lenyugodnek,nem akarok én rendszeresen járni prostikhoz.

2019. júl. 3. 20:53
 9/16 anonim válasza:
69%

Szerintem nem ciki, én meg tudom érteni. De azért nem örülnék neki, ha a párom előttem ezt csinálta volna. Félnék, hogy azok a lányok tudtak valamit amit én nem, és ezért visszanézeget hozzájuk. Esetleg kialakult valamiféle kötődés vagy akár függőség a prostituáltak felé.


Bevallom, a párom korábbi futó kalandjait nem tekintem többnek a prostituáltaknál. Tehát innen nézve az exbarátnők, egyéjszakás kalandok ugyanabba a kategóriába tartoznak mint a prostik. Nem örülök neki, de együtt tudok élni vele.


Nem kell hogy elmondd neki, máshonnan is megtudhatja.

2019. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
46%
Nem tudom mi a gáz ebben..én 41 évesen megrögzött egyedülállóként rendszeresen járok több nőhöz is.Fiatalabbakhoz,érettebbekhez,tök normális,közvetlen,jó humorú-habitusú nőkről van szó..Semmi rossz nincs ebben.
2019. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!