Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves nőként érdemes lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nőként érdemes lenne elveszíteni a szüzességemet egyéjszakás kalandban vagy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába randizgattam, próbáltam ismerkedni, nem jött össze. 30 éves koromban meg már dilinyósnak fognak gondolni, ha még mindig nem volt senkim...

2019. júl. 5. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem egyejszakas, tudnia sem kell, igy nem ciki.

28F

2019. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2019. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

És attól hogy elveszíted, mitől lesz jobb?

Egy alkalomtól még nem lesz tapasztalatod..

2019. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Eddig nem volt sürgös, akkor most miert kapkodsz ?

Az én véleményem a NE tedd.

Keress olyat aki figyel rád, nem hiszem, hogy rossz élményként szeretnéd megélni.!

2019. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Ez általában a fiúknál szokott gáz lenne, ha ilyen idősen szűz még. Nálad ez még előny is ha egy kedves és rendes srácot találsz magad mellé. Számomra Te egy főnyeremény vagy, mivel nekem sincs túl nagy tapasztalatom
2019. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Inkább szexkapcsolat mint egyéjszakás legyen!!
2019. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

Ha a sok visszatartóta hallgatsz itt, olyan leszel mint ők xD

Szerintem meg minél előbb túl kell lenni rajta. Az egy korlát.

2019. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
ne add már fel most komolyan egy jött ment kalandra akarod eldobni? Szerinted attól mert nem vagy szűz többnek fog gondolni a jövőbeli komoly partnered? Nekem sooakl jobban hangzik hogy még nem voltam snekivel mert komolyat kerestem és eddig nem találtam mint az hogy úgy vesztettem el hogy nagyon elakartam és megdugattam magam valakivel egy kalandban. De lehet ez csak én vagyok egyébként van aki meg külön örülne is hogy ő vezetheti be ebbe a világba a párját és hidd el a pasi/nő falókon kívül akik alkalmikat keresnek senki nem tekinti ezt hátránynak ők meg nyílván mert nekik cska a pillanatnyi öröm számít ahhoz meg egy tapasztalt fél kell lehetőleg hasonló felfogással de komoly kapcsolatnál nálam éppen az lenne visszatetsző ha már egy városnyi emberrel volt az illető 22F
2019. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

A szüzesség szerintem nem érték, hanem egy állapot, nem vagy se több, se kevesebb, se tőle se nélküle. Ha téged zavar, akkor veszítsd el valami ismeretlennel, még az is lehet, hogy az önbizalmad is nagyobb lesz tőle, és utána könnyebben találsz "igazi" pasit.


Csak ne várd, hogy egy egyéjszakással valami fantasztikus élmény lesz, párkapcsolatban, szerelemben sokkal-sokkal nagyobbat fog szólni - akár szűz vagy még akár nem. Ha esetleg rosszul sülne el, akkor ne vegye el a kedved a további próbálkozástól.


(F)

2019. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy ezt leírhatnád, hogy miért nem sikerült még párkapcsolatot találnod, mert az sok mindent elárulna.
2019. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!