Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szólnátok ha a szûznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a szûznek hitt barátnôtökrôl kiderülne szex közben, hogy nem az?

Figyelt kérdés

A kérdés rólam szól. Van egy barátom. A kapcsolatunk elején azt mondtam neki, hogy szûz vagyok, mert ô szûz barátnôre vágyott.

Jövô hét végére tervezzük az elsôt. Arra gondolam, hogy megpróbálom eljátszani, hogy fáj, és, hogy tényleg szûz vagyok. Tudom nagyon rossz hazugságra építeni egy kapcsolatot, de most muszáj. Meg is rendeltem mûvért,hogy tutira elhiggye majd.

De tegyük fel, hogy nem sikerül... Ti szakítanátok ezért? Vagy mit szólnátok? Észre lehet venni, hogy egy lány szûz vagy sem?


Esetleg nyilvánosan írjatok véleményt és ne priviben. Perverzek kíméljenek...



2019. júl. 7. 01:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Kamú! Ilyen célra nincs művér! Ha lenne is, hogyan tudnád adott időben, adott helyen "bevetni"?

A szűzesség megléte vagy nemléte nem izgatna! De az őszinteség annál inkább! És már most? A kapcsolat elején? Akkor mire számíthatok késöbb?

2019. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az ágy alá raknám a mûvért, rákenném elôtte az ujjamra és aztán a lepedôre. Még ki kell találnom. De még ha azt nem is sikerül akkor marad az, hogy eljátszom, hogy fáj..nem tudom mit tegyek ._.
2019. júl. 7. 02:04
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én a hazugság miatt szakítanék, biztos nem tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, aki azzal kezdi a kapcsolatot hogy a szemembe hazudik, ráadásul egy számomra fontos dologban...
2019. júl. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Hogy mit tegyél?

Szégyeld magad! De nagyon! Persze csak ha nem vagy kamú! De ha igen, akkor még annál is jobban!

2019. júl. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el neki még előtte.. vagy kidob vagy nem.. de így csinálni egy kapcsolatot.. lehet ő is hazudik, hogy nem dugott még AIDS-es r.bit, aztán mégis megkapod.. akkor lenne gond, hogy miért hazudott.. pedíg ez ugyanaz a szitu...
2019. júl. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Mond h felsz es analba szeretned eloszor!
2019. júl. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ribizli vagy.
2019. júl. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, a legjobb lenne, ha ezt most megbeszélnéd vele.
2019. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Szánalmas h eljátszod neki h szűz vagy!

És buta is vagy, mert nem mindenki vérzik ha elveszíti a szüzességét.

Remélem majd talizni fog azokkal a pasikkal akik meghúztak téged, és elmondák h a "dzűz" nője mégsem olyan szűz.


L

2019. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

*elmondják

szűz

2019. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!