Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha öt napig-egy hétig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha öt napig-egy hétig nem élveztek el, sokkal többet ejakuláltok, mintha minden nap slélveznétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, sokkal több jön minden esetben? Vagy függ ez hangulattól is? Ha mondjuk egész héten nem jöttetek izgalomba, mert nem volt időtök ilyesmire stb... ?

2019. júl. 9. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja sok jön akkor, főleg ha sokáig húzom
2019. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
több jön főleg ha jól felizgulsz de egyébként hőmérséklet függő ha naponta pl 40 fokos fürdővízben megfürödnél akkor nagyon lecsökkene a spermaszámod mert a meleg gátolja a termelést ezért it vannak a herék a lábaid között és nem a hasüregben ahol sokkal védettebb helyen lenének akárcsak a petefészek nőknél
2019. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább sűrűbb lesz es hófehér nem olyan átlátosz fehéres folyos. En ugy tapasztalaom hogy tbb van ha gyakrabban csinálom érzésre.
2019. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átlátszós*
2019. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éppen ma volt egy hete hogy nem szexeltem párommal, sok volt, ömlött ki belőle. Hatalmas jó érzés volt. De ha ma nem lett volna biztos tettem volna az érdekében hogy jó legyen nekem. Nem bírom túl sokáig, egy hét már sok nekem, napi rendszerességgel csináljuk.
2019. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éve nem láttam az ondómat. Vagy vaginába, vagy szájba megy, és ez így van rendjén.
2019. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!