Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálja mindenki ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja mindenki ezt a női testet?

Figyelt kérdés

Detto így nézek ki. (Link lent)

A kérdésem az elmúlt 4 év tapasztalataiból ered. Sokan már a bemutatkozásom előtt lenéznek, fintorogva elfordulnak. Minden téren kihoztam magamból a maximumot, ami a külsőt/higiéniát illeti, egyetlen bűnöm, hogy szeretek enni és nem lelem örömömet a sportban ergo csak a napi teendőim és a kirándulások mozgatnak meg. Mindenki vagdalja hozzám, hogy fogyjak le. Ha salátalevélre cserélem a flancos olasz konyhát és sportra a kedvenc szabadidős tevékenységeimet, akkor garantáltan lefagy a mosoly az arcomról. Tényleg ez kell ahhoz, hogy vonzó legyek?


[link]



2019. júl. 9. 18:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
A képen lévő lány összességében vonzó, szimpatikus. DE nekem nem tetszik az ilyen alkat, nem indít be. Hiába, van akinek a vékony (nem kórosan anorexiás!) nők tetszenek. Az én alkatom is ehhez áll közelebb, bár közel sem ilyen tökéletes összképpel. Ha egy másik személy lenne, magsmhoz sem nyúlnék olyan értelemben.
2019. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 xKakashix ***** válasza:

erős túlzás, hogy utálja... ha ilyen lapos hasad van mellé plusz semmi narancsbőr nagyon is vonzó tud lenni főleg egy szép arccal... szívesen megnéznék rólad egy képet, ha gondolod küldj egyet privibe és elmondom az őszinte véleményem

24/F

2019. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
34%

Azért vágják hozzád, mert törödnek veled, jót akarnak neked!

Ennyire molettnek lenni már egészségügyi kockázat is.

Aki rád néz azt gondolja, hogy csak henyélsz és édességeket zabálsz egész nap. A munkahelyed is veszélybe kerülhet (dagiknak azzal mondanak fel, hogy "itt pörögni kell, amire te alkatilag alkalmatlan vagy", utána meg a munkakeresés nehéz nekik).

Mivel a dagikat a köznapokban gyakran lekezelik, lenézik, vagy csak lesajnálják, ez hat a személyiségükre, ők is először csak tartózkodóbbak, majd ellenségesebbek lesznek alapban az emberekkel.

Végül nehéz így összehozni boldog magánéletet. Pl. ott van Tóth Vera, sikeres dagi énekesnőként sem kellett egyetlen férfinak sem, egy kicsit fogyva is teljesen megváltozott a magánélete.


Igenis kell a testi fittség ahhoz, hogy tekintélyes legyen mások előtt!

Pl. sok multis menedzser azért fut rendszeresen félmaratonokat, maratonokat, hogy főnökeik és beosztottaik is tisztában legyenek vele, hogy milyen elszántak, kemény akaratúak.

2019. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, tudom, hogy nem te vagy a képen, de azt írtad, hogy dettó így nézel ki és akár te is lehetnél. Ha így van, szerencsés vagy, hogy homokóra/körte alkatod van. Én ennyi kilóson 6 hónapos terhesnek néznék ki kb. :D
2019. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%
Pontozatok le.De én ezt a női tested szerettem, nekem ez vonzó!
2019. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
46%
13-as, ennyi hülyeséget összehordani, már fájó.
2019. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem az estem, de tudom h sok férfinek nagyon bejön ez az alkat.
2019. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
34%

Nőként szerintem vonzó az alkatod, de pár kilót tényleg le kéne adni az egészséged szempontjából, mozogni sem lenne baj, ha mozognál valamit. Ez egészség kérdése, lehet lepontozni.

Amit a 13. írt, abban is van igazság, csak bele kell gondolni.

Szép napot!

2019. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
30%
Napi teendők - kirándulás! Így elgondolva, unalmas ember lehetsz!
2019. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
22%
Ez azért előrevetíti, hogy 35-40 éves korára egy szétfolyt, betegségektől terhelt személyiségzavaros bálna lesz.
2019. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!