Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szoktatok valamit mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szoktatok valamit mondani, amikor már elég volt az előjátékból és vágytok már rá, hogy belétek hatoljon a pasi?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyszer azt mondta ilyenkor, hogy Gyere, kerülj beljebb!

Azóta ezen röhögök ha eszembe jut :D



2019. júl. 10. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

én azt szoktam mondani hogy gyere és juttass a csúcsra a farkaddal

vagy leteperem és ráülök

2019. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Hehe! Ez jó! :D Ès nem èrtetted fèlre elsőre?


Álltalában azt szoktam kèrdezni, "nem akarod punciba?" Vagy egyszer volt hogy nagyon el lett húzva az előjátèk, akkor kiszaladt a számon hogy "Dugj már meg!"

2019. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy akarlak most, vagy tedd be, MOST.
2019. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Magamra húzom vagy ráülök. Néha azt, hogy gyere...
2019. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1es, helyes, azt is szeretem amikor egy nő tettrekész és beteszi ami jár neki :)


2-es, hát, úgy emlékszem rögtön tudtam mi a dolgom, csak elröhögtem magam :D

attól tartok, hogy ha egy nő beinvitál magához, hogy kerüljek beljebb, akkor beindulna a reflex :D vagy elröhögném megint magam :D


egyébként még azt is szeretem, ha a nő nyúl az óvszerhez és elkezdi kibontani, esetleg fel is húzza egyedül. egyértelmű utalás, hogy minek kéne következnie :D

2019. júl. 10. 19:31
 6/10 Boszorkány_ ***** válasza:
39%
Nem kell mondani, érzi magától hogy mikor van itt az ideje, ismer már annyira.
2019. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Én azt mondanám “Tedd már be” vagy “dugj meg.”
2019. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak röviden hogy "Akarlak" vagy úgy szoktam ilyenkor mondani hogy "Magamban akarlak érezni" :D
2019. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Szepen raulok v magamra huzom a pasit es beteszem magamnak :P
2019. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamra húzom én is és beteszem magamnak vagy ha már magamra húzom abból érzi hogy mit akarok és berakja ő ..ez olyan dolog amiket szavak nélkül is érteni lehet szerintem
2019. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!