Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Romantikus orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Romantikus orális szexet, vagy nyálban tocsogó mélytorkos szopást szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nyálban tocsogó
2019. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Boszorkány_ ***** válasza:
83%
Legtöbbször a nyálban tocsogósat. De néha megkívánom a romantikus fajtát is (ritkán).
2019. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

nyálban tocsogós, kényszerfranciát. szeretem ha szájbadugnak.

38N

2019. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nyálban tocsogóra szavaznék én is.
2019. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindkét fajta izgat és a páromat is
2019. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a romantikus tetszik.
2019. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
akkor ti magyar holgyek nem igazan szeretitek a romantikat, ha jol szajba vagytok dugva azt elvezitek!!lehet hogy a villamoson is vagy egy szep romantikus parkban egy padon ulve is ezt kivanjatok hogy egy dalias lovag odalepjen hozzatok es jol szajba dofkodjon benneteket!!akkor ezt fogom en is ezentul veletek csinalni magyar holgyek csajok
2019. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket sem.
2019. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!