Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már hogy féltékeny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már hogy féltékenyek voltatok barátnőtök, vagy egy másik nő mellméretére, popsijára?

Figyelt kérdés

Ha igen mért?

Esetleg pasik látatok ilyet csajok közt, ha igen leírnátok mit vettetek észre?



2019. júl. 12. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt már h egy másik nő mellméretére voltam kicsit féltékeny. Mert nekem 80B-s mellem van, de a másik csajnak ennél kisebb volt.

Ő azért nézett mert nekem ekkora a mellem, én meg azért mert neki meg kisebb :)


22L

2019. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, sokszor megirigyeltem mar egy masik lany feneket
2019. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagyok a melleim, és kb mindig megirigylem a kis, formás B-s melleket. De egy barátnőm meg az enyémre irigy, mert azt mondja, olyan mintha plasztikáztatva lenne, pedig nem is.
2019. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban végig irigykedtem, hogy a legjobb barátnőmnek akkora feneke volt, mint egy brazil modellnek, pedig a csaj kisebb és véznább mint én... Nekem fiús fenekem van, pedig kiskorom óta sportolok...


20L

2019. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!