Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha szeretem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem a nagyot, de mindig kicsikkel hoz össze a sors?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem elég nagy a hüvelyem (gyárilag! nem vagyok ribi) és emiatt a kicsiket van h meg se érzem szinte és tényleg lötyög bennem... Jó lenne végre egy rendes méretű srác, de még se írhatom ezt ki mondjuk tinder bemutatkozáshoz....

Meg nem kérdezhetek rá mert az ultra gáz lenne.

Van erre valami szabály? Pl magas pasikat nézzek inkább? Vagy mi?



2019. júl. 12. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe sajnoslehet bele kell nyugodnod, hogy talán sosem találsz “olyan” pasit, nekem is lenne igényem pár dologra amik szerintem nem kivitelezhetetlenek , de sajnos a sors még nem hozott össze olyan nővel..


F/41

2019. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Vagy próbálkozhatsz hüvely izom edzéssel hogy szűkebb legyél
2019. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#4 Az a baj h nekem nem kitágult, hanem ilyen. ☹️ Szóval szerintem nem sokra megyek a tornával.
2019. júl. 12. 11:55
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

én azt javaslom elsőnek, hogy vegyél egy akkora műfarkat, ami számodra szimpatikus és próbáld ki. Lehet meglepődsz az érzésen és lehet nem is fog tetszeni a nagy méret.


Ha bevállalós vagy, kipróbálhatod kalanddal is a nagy farkat, csak előtte akkor kérni kell képet róla (vagy olyan honlapon keresni párt, ahol mutogatják)

2019. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem tinderre pl pont kiírhatnád.

Magasságtól nem lesz nagy farka valakinek, bár minden kis ember sem jár nagy bottal.

Viszont szűk gatyába nem fér nagy csomag, tehát, ha látod, hogy feszül rajta a farmer, de nincs semmi látnivaló, akkor ott később sem lesz.

2019. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nagy van, de nem vagyok sportos, van rajtam felesleg. Szóval valószínűleg nem is lennék az eseted. Nincs is túl sok önbizalmam a kaland szintű szex terén, inkább ismerkedek, a "szerényebb" kinézetű lányok között, azért van néha egy-két kapcsolatom.

Na mindegy ezzel csak azt akarom mondani, hogy attól, hogy nagy van neki lehet, hogy más dolgok nem fognak stimmelni ami miatt megint csak nem fogsz velük megismerkedni. Szóval nehéz vállalkozásba ütötted a fejed.

2019. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ő inkább a szexre hajt! Nem arra hogy ismerkedjen, mert akinek nagy, az csak egy dolog, ha a személyiség nem passzol az ember nem is kívánja a másikat!
2019. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2019. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Gondolom SAJNOS te sem az a nő vagy, aki tartana szeretőt a pasija mellett.


Én jóval az átlag alatt vagyok méretben, de szeretnék erenyövet hordani, izgat a cuckold és a lábimádat, mégsem találok olyan nőt, aki benne lenne, hogy előttem elégítse ki egy vagy több nagyobb méretű pasi. :(


Egy sub pasi :((

2019. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
A nagyobb méretet én is jobban kedvelem ki is írtam a szexpartner keresőre és van olyan is, ahol a farokméretet megadják az adatlapon. Nincs ebben semmi különös.
2019. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!