Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoktól kérdezem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, hogy szerintetek hány éves korban ideális a legelső szexuális együttlét?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

16-nál nem előbb

21/L

2019. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Amikor késznek érzed magad rá, felelősségteljes vagy és mindennel tisztában vagy. Engem prűd szülők neveltek, foglamam sem volt semmiről, csak innen-onnan elkapott informáicókat tudtam a szexről. Viszont népszerű voltam a fiúk körében, többször is lett volna lehetőségem elveszteni, de mégis visszakoztam, féltem.

Aztán 19 évesen találkoztam egy idősebb, tapasztalt férfival és addigra már tudtam mindent, a vágyam sokkal erősebb volt, mint a félelmem és megtörtént a dolog. Nagyon szép emlék lett.

De ha félsz, feszengsz stb akkor sokkal kellemetlenebb lesz. Ha megértél rá agyban, akkor érdemes elveszíteni. Nem kell a nagy ő- re és egyéb baromságokra várni, csak követni a vágyaidat. Persze ehhez az kell, hogy fejben is rendben legyen minden, mert aztán jönnek gyakorira a kérdések hogy mit hogy kell, meg úristen terhes vagyok-e stb. Kortól független a dolog.

2019. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól beszél a 2-es versenyző!!! :)
2019. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek máskor.

Amikor elég érettnek érzi magát hozzá.

Én 16 voltam, de ismerek olyat, aki 22 évesen érezte magát rá késznek.


19/L

2019. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnél a pont 😉 L
2019. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
14 évesen senki nem áll rá készen, még ha úgy gondolja akkor sem. Ennyi idősen biztos hogy nem tud sok mindent. A készen állás nem csak azt jelenti hogy már bízik annyira valakiben hogy lefeküdjön vele. Tudatlanul nem jó szexelni, szóval Én azt mondom 18+.
2019. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor felfogja a dolog súlyát és az esetleges következményeit is képes vállalni.

Én 15 voltam mikor elvesztettem, de tisztában voltam a fogamzásgátló módszerekkel, akkor már 4 hónapja együtt voltunk, kiismertük valamennyire a másikat, átbeszéltük h mi fér bele és mi nem stb... Szóval mi nem ész nélkül vágtunk bele.

Ellenben a sok oszt.nőmmel, akik között van olyan is, aki már 16 évesen szült.

De ismerek olyat is aki 23 és nost jutott el oda, hogy szeretkezzen a párjával.

2019. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!