Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pocakos pasik! Milyen lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocakos pasik! Milyen lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Vékony és törékeny
2019. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Vekony
2019. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
"Átlagos" és vékony. Nekem a husik nem jönnek be. Nagydarabnak itt vagyok én! :-)
2019. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Külsőre? Nem baj ha nem nádszál, adjon magára legyen ápolt úgy értem, és legyen kedves ne olyan szigorú "sárkány".
2019. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Van egy kis pocakom, vastagabb combjaim talán.

Nekem a kissé duci, szép vastag combú lányok jönnek be. Szerintem úgy szép egy nő ha van rajta mit fogni. Viszont az atlagos lányok is tetszenek. A vékony lányokat viszont nem szeretem, nem tetszenek. Úgy gondolom hogy nem igazán illenek hozzám se. :)


Egy fiatal srác.

2019. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a testalkat a kérdés, akkor a vékony, deszka alkattól egészen a kicsit husisabb, szélesebb csípőjű és vastagabb combú, de még nem telt/kövér alkatig jönnek be a csajok. Ahol már nagyon sok a zsír az nem jön be, ugyanúgy ahogy az olyan anorexiás lányok sem akinek kilátszanak a bordái.
2019. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig a vékony lányok rám sem néztek (csak ha a hobbi autómmal jártam a várost) a kövérek tetszenek mert én is kövér vagyok, de akikkel eddig beszéltem, mind sipákoló, idegesitő hangja volt, kvázi ignoráltam a témát.
2019. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arányos testű, széparcu lányok.
2019. júl. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csinos, sportos, vékony, szép arcú lányok.

Szerencsére a barátnőm pont ilyen. Az izmos, 190 magas pasiját hagyta ott értem, a fene sem érti 😁

2019. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!