Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek van értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek van értelme egy férfinek hivatássossá válni?

Figyelt kérdés

Tehát ti hogy viszonyultok ehez?

Abbol kiindulva hogy a ferfiak is szeretnek k..vához jarni a nők nem?



2019. júl. 16. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak ha, izmos és jóképű és nagy farka van. Ezt a 3 dolog nehezen van meg egy magyar pasiban.
2019. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Izmos vagyok, jóképű, és 18/6.

Hol kell regisztrálni?

2019. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Azt kepzelem :D az itteni pasik 90%-a egy nulla
2019. júl. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Köveztetek meg, de szerintem ha egy nő kancás lesz, ingyen is tud magának szerezni ágyast és beéri azzal.

Nem tartom kizártnak, hogy valaki egy 10/10-es pasinak fizessen az együtt töltött időért, de szerintem ha én is lemegyek egy discoba haza tudnék vinni kedvemre való pasit. Akkor minek fizessek? 🤔

Többnyire marad a chippendale show meg a leánybúcsú szülinap pasiként.

2019. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy no nem fog fizetni pasiert, vagy csak nagyon nagyon kevesen.
2019. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Csak ha nagyon jó vagy.

Személy szerint nekem könnyen megy a pasizàs, de inkább fizetnék egy profinak, minthogy órákig bájcsevegjek egy szórakozóhelyen valakivel aki amúgy nem is érdekel és a szexben sem nagy szám.

2019. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán Matthew McConaughey-nek talán még fizetnék is..de lehet hogy neki sem :)
2019. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van hát. De csak ha jól nézel ki és nagyon értesz a női testhez. Amilyen rossz tapasztalataim vannak pasikkal, én akár egy középkategóriás férfinek is fizetnék ha ügyes. 19L
2019. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!