Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnyább mell ami lóg el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnyább mell ami lóg el tudja venni a pasi kedvét a szextől?

Figyelt kérdés
N
2019. júl. 16. 07:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, legalábbis nekem biztos nem (az hogy mi csúnya, az amúgy is relatív, mindenkinek más)
2019. júl. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem,szóval nem a mell a női nem szerv.Maga a cici nem meghatározó.Jól néznénk ki ha mell alapján választanánk partnert.
2019. júl. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mev nem talalkoztam olyannal.
2019. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csúnya, gyakoribb lesz a kutyapóz, ne aggódj, ha akarjuk megoldjuk.
2019. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha valóban csúnya akkor igen (hatalmas lógó szódacsöcsök) ha csak nem szép akkor attól még önmagában nem megy el a kedvem
2019. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy összességében hogy nézel ki? Én szeretem ha természetesen gravitál.
2019. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"szódacsöcs" Ezt még nem hallottam :-D :-D

De tény ami úgy néz ki mint a tacskó füle, vagy a zokniba dobott kő az azért nem annyira szép

2019. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag nagy mellem van, de olyan igazi homokóra típus vagyok. Nem mondom,hogy nagyon lóg, de melltartóban totálisan mást mutat mint azt levéve. Melltartóban akár még melltartó modellnek is mehetnék, kemény, formás a mellem. Viszont ha levetem a melltartót már ereszkedettebb a mérete van, bár akkor se "platty".


Volt már olyan pasim aki odáig volt a cicijeimért, de észrevettem Rajta,hogy amikor először levetettem a melltartót nem erre a látványra számított. Lehet,hogy azt hitte műcici, és úgy marad...Sőt, az is lehet,hogy ezt csak én éreztem a Részéről kis csalódásnak,bebeszéltem magamnak, de így éreztem, na.És ez nem volt jó.

2019. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tiril válasza:
100%
Ezen a szódacsöcsön én is kiégtem :D
2019. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el hogy a női mell az női mell. Örülünk nek ha van a kezeink között és ennyi. Az se baj ha olyan mint két zokniba dobott marék homok a végén szúnyogcsípéssel.

(jó persze azért vannak határok pl az egyenként 5l-es kannák csak útban lesznek meg belegulladsz, vagy ha a nőnek olyan inda mellei vannak hogy lazán meglasszóz vele az azért elég taszító de azért az ilyen extremitás átlagos alkatú nőknél ritka)

2019. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!