Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyok tudjak hogy mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok tudjak hogy mindenki meg akarja oket dugni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 16:00
 1/8 StevenUp ***** válasza:
54%

Igen és ki is használják amennyire lehet

Lásd: barátzona vagy hirtelen előléptetés vagy kedvezőbb pozíciók a munkahelyen

2019. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Azért az h mindenki az erős túlzás,de igen tudom h páran megakarnának szerezni maguknak. Csak h én nem fekszem le mindenkivel.


L

2019. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem akar senki megdugni, pedig lány vagyok. Hogy is van ez?
2019. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 StevenUp ***** válasza:
58%

ma 16:03


Lehet hogy a bajusz miatt van :D

2019. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudják ők azt, nyugi. Egyébként tényleg nem igaz, hogy mindenki, például én sem.
2019. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
#3 és miért?
2019. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem akarok minden lányt megdugni. Azért vannak igényeim. De az nyilvánvaló, hogy azért kezdek el ismerkedni mert adott lányt fel szeretném próbálni. :)

Ha fiúkat szólítok le akkor azt barátkozási céllal teszem, lányokat meg szexuális vágyból. Ez van, sajnos nem vagyok biszex.

2019. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem akar mindenki megdugni, és szerintem a legtöbb lány így van ezzel. Általában észre veszem, ha valaki akar tőlem valamit.
2019. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!