Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha a barátom belém pisil?

Figyelt kérdés
Megéri kipróbálni? Ti próbáltatok már? Nem lehet belőle baj?

2019. júl. 16. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
mereven nem tud pisilni
2019. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha lehetne akkor sem lenne jó
2019. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Kicsirázik benned a maláta
2019. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ibiza2019 ***** válasza:
76%
Ha csibész vagy visszapisilsz közben ...
2019. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Oh persze, a vaginád/méhed pH értékével egyszerűen csodákat tenne, ha a barátod beléd ürítene....
2019. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha szeretnél valami jó kis fertőzést, akkor persze, megéri...

Nem próbáltam, nem vagyok hülye. Nem is beszélve arról hogy ez beteg és qrva undorító..

2019. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok. Akkor rendben jó ötlet lenne. Pisiljetek egymásba
2019. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jót tenne, orvosok is receptre írják a belédpisilést!!!!!

Egyébként tudtad, hogy mereven nem lehet pisilni, ha meg nem merev, akkor meg nem tudja betenni?

2019. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Én próbáltam,nem lett tőle semmi bajom.
2019. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Pont semmi bajod nem lesz.

Nekem az életem során három olyan bnőm volt, akikkel mindig összevissza agyon és egymásbapisiltünk. Az élvezet mindent visz. Semmi bajunk nem lett.

Aki meg jön az orvosi dumával, hogy igy a baktérium meg úgy fúj stb, szive joga. De engem soha senki nem fog eltántoritani ettől az élvezkedéstől, az tutti.


Aztán ilyen alapon ki se menjen az tcára, mert ott is repkednek ám a baktériumok, meg a kilincseken, meg a buszkapaszkodóján stb stb.


Egy gyerek minél nagyon higiéniaburokban nő fel, annál 10x nagyobb az esély, hogy a szervezete gyenge lesz, ellenállóképesség 0. Na az ilyen felnőtt csak ránéz a buszkapaszkodóra és két hétig nyomja az ágyat.


Szóval én meg életélvezőként játszom ezt és kész. A lányok meg élvezik és kész.


Aki meg nem, az nem tudja mit veszit.

Mindig jönnek a dumával, hogy nem állatok vagyunk, hanem emberek. És itt fordul meg a dolog, hogy pont azok, akik csak szalvétával dugnak, azok közelitenek az ösztönállathoz :-) Mert akkor teszik, amikor rájuk jön a biológiai vágy, mint az állatokra.


A jobbja meg élvezkedésből játékból is teszi a pertnerével és nem azért mert rájött az állati kangörcs :-)

2019. júl. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!