Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, volt mar, hogy idosebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, volt mar, hogy idosebb pasival voltatok egyutt de az ismerosok elott titkolni kellett? Milyen volt vele a szex?

Figyelt kérdés
Mennyivel volt a pasi idosebb nalad?
2019. júl. 18. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Volt, majdnem 30 évvel

Mert nem akartam h kideruljon se magam sem ő miatta

2019. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én voltam 19 (szűz), a pasi 40.

Ciki volt, h szűz voltam, itt ismertem meg, és megkértem rá. Gondoltam úgy sem szeretek bele, és figyelmes lesz.

Mai napig a legszebb élményem volt, egyik pasim sem volt ennyire figyelmes velem. (ennek 3 éve)

(Privátot ajánlaztokat nem kérek köszönöm!)

2019. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt. Igazi én pasi vagyok e de fordítva is ez a szitu volt. A nő volt idősebb. Nem mertem el mondani mert zavarban voltam inkább. És így utólag visszagondolva jól is esett ,hogy egy tapasztalt nő facsart ki és igenis ő megtanított szexelni. Volt tapasztalat nem maszatolt. Szerintem megéri, persze a kor miatt csak szexre alapozz szerelemre ne nagyon. Illetve a szülők is érdekes téma. Szerintem megéri és több tudást szed össze az illető mint ha arra vár hogy hosszú évek alatt talán mondom talán lesz kellő tapasztalat.
2019. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Igen volt már. A nagy korkülönbség miatt kellett titkolni, és amúgy is csak szexelni jártunk össze.

Egész jó volt az elején vele a szex, aztán kezdett unalmassá vállni. Nem d*gott meg úgy ahogy az elején.

25 évvel idősebb volt a pasi.

2019. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én voltan 22,a pasi 38

Csak pusztán jóban voltunk és csak szex volt néha,de az ami volt az kimondhatatlanul jó volt.

2019. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

igen, 24 évesen, pasi majdnem 40, régi ismerős aki csapta a szelet, és amikor szakítottam a barátommal egyből felvette a kapcsolatot és hívott randizni. A szex felszabadító volt, tomboló, a pasinak tapasztalata volt, odafigyelt és hát az előző kapcsolatomban mondhatni szörnyű volt a szex. Itt elsírtam magam amikor orgazmusom volt, mert sosem hittem volna, hogy tud lenni, azt hittem képtelen vagyok rá, de kiderült, hogy ezt az ex verte belém, hogy miattam rossz és miattam nem élvezek én semmit.

Öt hónapig tartott, én szerettem volna komolyra fordítani, de neki volt egy fix kapcsolata és én nem akartam szerető lenni. Nem vállaltuk fel, titkoltuk, nem nézték volna jó szemmel, főleg nem a szüleim.

Én benne lettem volna, hogy felvállaljuk, ha feleségül kér, hozzá megyek, ha gyereket szeretett volna, szültem volna neki, ha ő meglépi a szakítást és ő is belemegy a komoly kapcsolatba, de csak hitegetett, hogy én vagyok az igazi, de nem lépett. Én pedig 2 hónap hitegetés után megmondtam, hogy válasszon és a legrosszabbat csinálta, hogy nem csinált semmit. Lépnem kellett, szakítottam, rá 2 hónapra megismerkedtem a férjemmel. Féltékeny is lett és nehezen is engedett el. Néha összetalálkoztunk a pasival véletlen és folyton azzal jön, hogy én voltam élete szerelme és bárcsak kiállt volna értem és még az elején el is hittem, gondolkoztam is a friss új kapcsolatomban, hogy talán esélyt kellene adni neki és szakítsak a mostanival, majd azt vettem észre, hogy ugyanúgy hiteget, mint akkor. Ha akkor odajön hozzám, hiába voltam boldog új kapcsolatban, ha odajön, hogy szakított és engem akar, kérdés nélkül mentem volna hozzá.


Ez volt már 10 éve, legutóbb azt hallottam, hogy az akkori párja kidobta, mert ő is sok év után felhoz állította, hogy lesz e házasság vagy gyerek, mert futott ki az időből a nő.


Nagyon nagyon örülök, hogy a férjemmel maradtam, hiába volt ő fiatalabb nálam és viszonylag tapasztalatlan, csóró egyetemista aki akkor csontsoványan zacskós levesen élt, belőle az évek során sokkal jobb férfi lett, mint amilyen az idős valaha volt. Gondolom akkor imponált fiatalon, hogy egy felnőtt, sikeres, magabiztos férfi csapta a legyet és soha nem is gondoltam abba, hogy a fiatal, ügyetlenebb fiúk körülöttem egy idő után ők is igazi férfivé válnak.


Nő, 34

2019. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam huszonéves egyetemista, a professzor 50es. Jókat szeretkeztünk, de titokban. Sem a felesége sem az egyetem nem díjazta volna.
2019. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én 14 voltam, a tesitanár meg 42, ő vette el a szüzességem, isteni jó volt, 8 hónapig tartott

24L

2019. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!