Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen érzés amikor gumióvszer nélkül szeretkeztek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Milyen a behatolás érzése óvszerrel és milyen óvszer nélkül?


Mint lány kérdezem, de előre szólók, hogy nem akarok semmiféle ilyen-olyan kapcsolatot, ezért nem fogadok üzeneteket.



2019. júl. 18. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Oveszer nélkül sokkal jobb érzékenyebb oveszerrel nem az igazi.
2019. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
érdekelne engem is
2019. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
érdekel, 18
2019. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Most semmilyen mert nincs párom.. Amikor volt akkor fantasztikus, érzem a hőmérsékletét, mindent. Nekem az aktusnál az első behatolás olyan izgalmas, szeretem jó lassan csinálni nem elsietve. Óvszerrel is lehet jó mert van hogy csak úgy lehet, de az olyan mint az alkohol mentes sör hogy érzed az ízét de valami hiányzik.. Nem, nem jó példa, mint a radler érzed benne az alkoholt ízlik is de nem olyan mint egy jó sör..
2019. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
A barátnőimmel a mai napig így is csinálom. Nem krvák voltak hogy gumit kelljen húzzak.
2019. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Őszinte leszek, gumi nélkül sokkal, de sokkal jobban élvezem! És ha belegondolsz a természet is tulajdonképpen így alakította ki a dolgot, mi lenne, hogyha a hüvely belső falát is "kibélelnénk" valamivel, na a gumi is ilyen ingerölő🤔
2019. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Gumival dugni olyan, mint kivülről nyalni a mézesüveget.
2019. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Mint zokni nélkül lábat mosni...
2019. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Végigdugtam a nem éppen szűzies erényeiről hírhedt életemet, de egyetlen, pár percig tartó próbálkozástól eltekintve sohasem használtam óvszert. Csak az óvszergyárak reklámszakemberei sejtetnek a punci minden zugában galádul megbúvó nemi betegségeket. Nekem pl két enyhe lefolyású gombás betegségen kívül soha semmi bajom nem volt, s tudtommal egyetlen (ma már 35 éves) balkézről jött pasi szaladgál a világban az én (nem akármilyen!) génjeimmel felszerelkezve. :-))
2019. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerbe rettenetes egyszerűen nem érzem és lelankadok ! Borzasztó rossz érzés amikor felizgulva vágyom a partneremre es közben nem érzem mintha a jégkrèmet nem bontod ki és ugy nyalod épp olyan !!
2019. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!