Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, és mióta "észreveszem" a pasikat, mindig csak a jóval idősebbek tetszettek 27-36 között. Nem volt rá még példa hogy 18 éves fiúnál szexuális vonzalmat érezzek, és kicsit zavar ez. :/ Nem is volt még senkim, pont emiatt. Múlthétem találkoztam egy pasival, 30-32 lehetett, látszott rajta hogy tetszettem neki, flörtölt is párszor, nekem is tetszett ő, de nem tudom mennyire lenne gáz így összejönni vele... Nekem nem, de nem tudom mit gondolnának ha meglátnának az utcán egy harmincas pasival.

Ezt meg lehet valahogy változtatni, vagy érdemes egyáltalán? Mit gondoltok erről?


2019. júl. 20. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Nincs baj veled, érettebb vagy annál, hogy a nyikhaj kisfiúk érdekeljenek. Ha szerelmes leszel, kit érdekel mit gondolnak mások...

21/L

2019. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 33 éves pasi vagyok, de 20 évesen nekem is az idősebb nők tetszettek, mert érettebb voltam a koromnál. Ha már elmúltál 18 akkor szerintem ezzel semmi probléma sincs, nyugodtan járhatsz idősebb pasival.
2019. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17
2019. júl. 20. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Há semmi baj ezzel, az érettebb vagy meg a szerelemben nincs korhatár dumával simán lehet "járni" azaz tecskelni 17 évesen 32 évessel. Há nem középkor he
2019. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!