Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfiak nem vesztik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak nem vesztik el sosem?

Figyelt kérdés

Nekem van egy olyan érzésem hogy én sosem fogom, és nem is a kinézetem miatt mert azzal szerintem nincsen különösebb gond, hanem azért mert nagyon zárkózott vagyok, nehezen tudok megnyílni, nem vagyok közvetlen. Keveset beszélek, nem járok bulizni. Szolid is vagyok. De amiben kell határozott vagyok, pl a munkámban. Bármit megoldok egyedül, szóval nem vagyok egy szerencsétlen, életképtelen. De az ismerkedés az nem megy, ami nagyon zavar, mert emiatt sokat vagyok egyedül, és nem tudok párt találni.

Az ilyen tulajdoságokkal rendelkező férfiaknak van esélyük párt találni?


21f


2019. júl. 20. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog
2019. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Persze, majd fogsz találni ( vagy téged talál meg) egy hoztad való puncit.
2019. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pl mint te. Vagy én.


Esély mindig van csak kb szinte nulla.

És nem azért mert nem jön lehetőség, hanem mert alkalmatlan vagy rá. Képtelen vagy kihasználni!

Attól hogy az élet bizonyos területein úgy érzed jó vagy az semmit nem jelent. Attól a nőkhöz nem értesz. És azt nem lehet iskolába tanulni...

2019. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kétféle férfi nem veszti el:

1. Aki egyáltalán nem akar szexelni

2. Akivel alaposan kics***ett az élet és/vagy a társadalom

2019. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket ugyanaz a srác írja ki minden nap?


(Mert ha igen, akkor ne is csodálkozz, ha állandóan ezt mantrázod magadnak, meg is lesz az eredménye.)

2019. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ádám, te vagy az? Nem te írtad ki tegnap, hogy pénzt is fizetnél szexért, csak ne legyen hivatásos? XD
2019. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem én voltam az! :)
2019. júl. 20. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Oh, ez esetben, ugyanazt tudom javasolni. Járj el otthonról, keres magadnak egy baráti társaságot, ilyesmi. Próbálj meg élni picit. :)

Hova valósi vagy?

2019. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!