Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek milyen fiúk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek milyen fiúk az ideálotok?

Figyelt kérdés
Külső, belsőre értve.

2019. aug. 8. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Pont olyan, mint te.
2019. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Külső:

-nálam magasabb (nem olyan nehéz, 165 centi is csak úgy vagyok, hogy két centit ráhazudok xDDD). De nagyon tetszenek a magas pasik.

-nem érdekel a kisportoltság, a maszkulinitás fontos. Lehet nagyon maszkulin egy vékony és egy kicsit macisabb pasi is. Egyedül a kóros túlsúly nem jön be.

-vagy vakítóan fehér bőr vagy kicsit kreol bőrszín. A rassz a legteljesebben hidegen hagy.

-farokméret nem érdekel, a lényeg, hogy szép legyen, azaz: inkább metéletlen, és inkább vastag, mint hosszú, hangsúlyos makkal.

-arc: szintén a maszkulinabb arc jön be, tehát erőteljesebb állkapocs, hangsúlyos szemöldökvonal.

Szemszín, hajszín, hajviselet nem érdekel. A lényeg, hogy legyen csillogás a szemében, érezzem, hogy él, de ez már a belső rész. :)


Belső:

-ahogy mondottam, érezzem, hogy él és szereti az életét, vagy ha nem szereti, akkor következetesen változtat, hogy szeretni tudja

-merjen előttem már a kezdeteknél rosszul lenni. Attól kapok agyf**zt, mikor randin akkor is vidámnak mutatja magát valaki, mikor nem az. Ha szomorú és látszik rajta, attól nem lesz kevésbé szimpatikus, sőt azt szűröm le belőle, hogy meri előttem vállalni önmagát

-merjen velem szembeszállni azonnal a szó legtágabb értelmében. A konfliktus nem elkerülendő gond. A helyén kezelt konfliktusok építik a kapcsolatokat.

-tisztelje és szeresse magát. Aki nem tiszteli és nem szereti magát, az mást se tud szeretni és tisztelni. Engem pedig azért tiszteljen és szeressen, mert megérdemeltem. Nem jár automatikusan senkinek tisztelet, így nekem sem.

-legyenek céljai. Nem érdekel, ha olyan célja van, amit én nem helyeslek. Ha nem ütközik törvénybe, támogatni fogom, hogy elérhesse. Merje tenni, amit helyesnek vél.

-fogadja el, hogy egy kapcsolatot egy romantikus ábrándhoz hasonlítani tévedés. Lehet egy kapcsolat ilyen, de ezért dolgozni kell. Én teljes lényemmel, a tetteimmel ezt a célt szolgálom, de ehhez egyedül kevés vagyok. Két ember kell hozzá.

-az egzisztencia kérdése kicsit érdekesebb. Kicsit talán fura lesz, de kifejezetten előny nálam, ha nincs teljesen önálló egzisztenciája. Miért? Mert nekem sincs. És majd együtt megdolgozunk érte, hogy mindkettőnknek legyen. Úgy élek, hogy minden erőmmel arra törekszem, hogy amim van, azért én dolgozzak meg. A gép, amin írok, a telefonom, a cigim, a koliban a kajám az én munkám eredménye, kollégiumi díjat nem kell fizetnem, mert tanulok rendesen és nem kell fizetnem (a program kedvezménye, ahová járok). És ha nekem a pasim a fenekem alá tesz dolgokat, az nem tudom... Talán én gondolom ezt túl, de nem érezném magam egyenrangúnak.

-legyen értelmes. Nem érdekel, hogy mihez, de értsen valamihez. Tudjon újat alkotni, újat gondolni és visszakanyarodnék oda, hogy merje tenni, amit helyesnek vél. Ez nekem nagyon fontos. Nem kell egyetértenem, hogy támogassam a páromat a céljai elérésében. És nem kell megjátszanom sem, hogy egyetértek. Nem is fogom, de támogatni fogom.

-és a legfontosabb: merjen hibázni és merje ezért vállalni a felelősséget. Ne akarjon szuperhős lenni, aki nem követ el hibát. Aki elnyerte a tiszteletemet, az a tökéletlenségével együtt nyerte el a tiszteletemet, és soha nem fogom kevésbé tisztelni vagy szeretni őt azért, mert hibázott. Nem ideált szeretek és tisztelek, hanem embert. És ha segítséget kér, akkor mindent meg fogok tenni, hogy segíthessek.


18/p

2019. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

A 2-es válaszoló szépen összeszedte és leírta, milyen lenne belsőleg egy ideális társ.

Azt hiszem, mindenki örömmel venne egy ilyen tulajdonságú embert párnak.Kortól fuggetlenul.

A kulső jegyek kiegészítők, ez mindenkinek más és más, hogy mi jön be neki.


Sajnos azonban nagyon nehéz így találni, hogy ennyire tökéletes legyen.És főleg a 18 - 28 közötti életkorúak között.

Két párom is fiatalabb volt, de érzelmileg amit szerettem volna, nem tudták nyújtani.

Nem mondták meg sokszor, mi a gond, pedig láttam rajtuk. Nem vállalták fel mélyebb érzelmeiket, erőltetve jópofiztak, akkor is, ha szomorúak voltak. Azt hitték, mindig happynek kell lenni, pedig ez nem így van.


Nem ezért lett vége a kapcsolatnak persze,de ha ismét párkapcsolatot keresnék, elsősorban egy ilyen belső tulajdonságú embert szeretnék magam mellé.


egy fehér bőrű 49 F

2019. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Nehéz erre a kérdésre válaszolni...


Jó ha az embernek vannak elképzelései, de az sem jó ha valaki a listáinak él.


Nekem nincs sok "megkötésem, kívánságom" - ami fontos lehet, hogy legyen férfias, meleg attitűdöktől mentes az illető.

Jobban tetszik, ha a másik magasabb mint én (én 178 vagyok), illetve nem baj ha szőrös és inkább aktív... legyen törődő, kedves, okos, figyelmes, lovagias, humoros... Sokan tudnánk ezeket felsorolni, ugyanakkor szeretem a tökéletlen férfiakat (nem kigyúrt, nem szőrtelen, vannak hibák) nem a külső számít, inkább ápolt legyen.:)


Legyen komoly, legyenek céljai és elképzelései.


Keresnék egy nálam valamivel idősebb és magasabb uriembert, aki tudja hogy milyen értéket képviselni - akinek nem csak szex a célja, és hiszi hogy egy fiatal, tanult, fiús srác mellett is lehet teljes és boldog.


Ha van itt ilyen, írjon bátran, szívesen ismerkedem:)

2019. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
#4 ja igen 21 vagyok:D
2019. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Akiknek nem tetszek
2019. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szőrös, nagydarab, magas, masszív, de extrém kövér is lehet
2019. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Külsőt tekintve a vékony és feminin kinézetű fiúk a gyengéim, belsőleg pedig a normálisok.
2019. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!