Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hiteget, hogy osszekoltozunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiteget, hogy osszekoltozunk?

Figyelt kérdés

3 eve vagyok egyutt a baratommal. 60 km el tollem, de heti 2-3x talalkozunk. Tok jo a kapcsolatunk, persze vannak felreertesek, de hol nincs... ugy alltalanossagba elvagyok vele, meg szeretem is... o is szeret, ezt mindig mondja es ki is mutatja... szoval magara a kapcsolatra nem panaszkodom, mert az tenyleg egy szuper dolog...


Viszont en mar nagyon erzem azt, h 3 ev utan ossze kene koltozni. O sajat vallakozast vezet, en apolo vagyok, szoval en kotetlenebb vagyok a munkaba es az idoben mint o... legtobbszor en megyek hozza... De mar nem szeretek vezetni, nem szeretek utazni... ezt jeleztem neki is tobbszor, de valahogy mindig csak havi 2-3 jon el o... pedig sokszor tudom, h o is eltudna jonni...

Nekem hianyzik az h reggel mellette ebredjek fel, h mellette aludjak el... h megosszam az eletem vele... h estenkent elmeseljem a napomat, es ne csak online vagy telefonon beszeljunk...

De o mindig azt mondja h nem akarja ,h sok ember megtudja a kapcsolatunkat a vallalkozasa miatt... pedig a csaladja is tudja a helyzetet, es el is fogadja... a baratai is tudjak... nyaralo ovezetbe el, igy alig van szomszedja, aki meg van az csak nyaron... szoval fogalmam sincs mi is van... kulcsom van a lakasahoz, akkor megyek es jovok amikor akarok... de arrol hallani se akar h osszekoltozzunk...

Videken elunk, de megyekozponthoz kozel..szovel nem az a teljes falusi elet... szoval szerintetek varjak meg?? Neha ugy erzem,h csak tipegek -topogok egy helyben, szeretem ,jol megvagyok vele, de az eletem elmegy...mert en ra alapoznek, de o csak hatral, meg mondta is h nem akar osszekoltozni... mert o fel attol h sok ember elfordulna tolle... En az osszekoltozesbe nem varom el ,h mindent egyutt csinaljunk...bulizni is mindig kulon megyunk...


En 27, o 26 evesek vagyunk... ilyenkor mar jo lenne valakivel kozos eletet alapozni...


Szerintetek??



2019. aug. 9. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem neki ez jó így, ahogy van. Heti 2-3x megvan a kielégülés, még kommunikál is hasonló emberrel, aki tán még szimpatikus is neki, de kötöttséget, pláne comingoutot nem akar. Nem hinném, hogy változna.
2019. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
A coming out már megvolt, itt az a gond hogy nem akar egy fedél alatt lenni tartósan a párjával, mert ez 3év ide vagy oda, sztem barátság extrákkal a részéről.
2019. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nyilvánvalóan ez egy egyoldalú kapcsolat amibe te több munkát fektetsz bele. Szerintem feleannyira sem szeret téged mint te őt. Lehet fontos vagy neki de világosan látszik mégsem eléggé.
2019. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Valoban ugy tunik, hogy o nem akarja ezt. De ettol fuggetlenul sztem ennek nincs koze ahhoz, mennyire szeret. Csak szeret onalloan kulon elni. Van egy eletvitele, amihez ragaszkodik. Sztem nem feltetlen kell egy fedel alatt elni a boldogsaghoz.
2019. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén szólva nem értem a barátod. Nekem egy kicsit kifogásszagú az egész. Amikor 7 éve megismerkedtünk a párommal, akkor köztünk többszáz km volt és minden hétvégén találkoztunk. 10 hónapig ment az ingázás, aztán elegünk lett és összeköltöztünk. Egyikünk sem bírta volna, hogy még hosszabb ideig távkapcsolatban éljünk, mert túlságosan hiányoztunk egymásnak.. Remélem, meg fogjátok tudni oldani ezt a helyzetet. ;)

Mindenképp beszélj erről a barátoddal, mert ez így sokáig nem mehet tovább!


29F m

2019. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!Hogy alakult a dolog?
2022. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!